בוטוקס

בוטוקס, הזרקות למילוי קמטים

ניתוחים פלסטיים רבים מתבצעים בארץ ובעולם על ידי טובי המנתחים שהם שם דבר בתחום הכירורגיה הפלסטית. חשיבות טיפולים אסתטיים והליכם אלה כמו ניתוחים פלסטיים הולכת וגוברת עם המודעות למראה חיצוני אסתטי שהולכת וגוברת עם הזמן. אין ספק כי טיפולים אלה זוכים לתוצאות מרשימות וטבעיות המזרזות אחרים הסובלים מבעיה דומה לגשת לתחום זה ולקבל מענה מדויק ובטוח לבעייתם ללא תופעות לוואי או סיבוכים  המשויכים לכך, אותם נהגנו לראות בעבר.

עם השנים, הולכים והופכים טיפולי בוטוקס שנועדו לתת פתרון למראה עור הפנים המזדקן למאוד נפוצים הן בקרב נשים והן בקרב גברים. מדובר בטיפול אסתטי הנותן מענה נקודתי באותו פרק זמן לכל מי שמעוניין בכך ואינו רוצה או צריך מהלך ניתוחי פלסטי בהיקף גדול.

בוטוקס הצערת עור הפנים הנה מטרה מבוקשת על ידי רבים הסובלים מהזדקנות והתקמטות עור הפנים אשר משפיעה על מראה הפנים בפרט ועל המראה החיצוני בפרט.

מהו הבוטוקס ומה כדאי לדעת עליו?

הבוטוקס הינו חומר שכיח לטיפול בהחלקת קמטים שהם דינאמיים. הבוטוקס משמש כחומר מילוי המוזרק אל העור ומשפיע על השרירים הנמצאים בין העצב לשריר. מבחינת הרכבו, הבוטוקס הינו חלבון בו עושים שימוש בתחום הרפואה המודרנית כמעט שלושים שנה בתחומים שונים.

ד"ר רובינפור מנו הינו רופא מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית ומבצע טיפולים אלה בשנים האחרונות בהצלחה רבה. בשנים האחרונות, ד"ר רובינפור מבצע מאות הזרקות בוטוקס מוצלחות אשר מביאות לשיפור משמעותי במצב קמטי ההבעה תוך דגש על פעולה מהירה ובטוחה ללא תופעות לוואי. תוצאה טבעית ומהלך קצר ופשוט של טיפול אסתטי זה תורם רבות הן לשיפור מראה הפנים והן לתחושת ביטחון העצמי של המטופל כי מי מאתנו אינו רוצה להרגיש צעיר ולהיראות כך?

טיפול בבוטוקס חייב להיעשות בזהירות ובמינון מדויק תוך דגש על זמני טיפול בטווחים תקינים בסדרת הטיפולים, במידה ויש צורך לחזור על טיפולים אלה לשיפור התוצאה ושימורה. רק כאשר בוחרים רופא מומחה בעל שם שהולך לפניו בתחום זה עולים הסיכויים להצליח מבלי להסתכן  בתופעות לוואי מיותרות או סיכונים.

יתרונות טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס נחשבים לנפוצים במיוחד היות והם קלים ופשוטים יחסית למהלך ניתוחי נרחב כמו מתיחת פנים והם מבוצעים במהירות ללא צורך באשפוז או השגחה רפואית, ללא כאבים או תופעות לוואי מסוכנות.

השיפור המיוחל במראה עור הפנים מתקבל לאחר מספר טיפולים כאשר האזורים הנפוצים לטיפול הינם: האזור שבין הגבות, מצח וצדי העיניים וניתן כמובן גם לטפל באזור הצוואר, השפה העליונה והסנטר.

Sorry, comments are closed for this post.