גינקומסטיה

גיניקומסטיה, ניתוחי הקטנת שדיים לגברים

הקטנת שדייםלגברים
שוק הניתוחים הפלסטיים בישראל נאמד בהיקף כספי של חצי מיליארד ש"ח בשנה. אין ספק שזהו היקף עצום בהשוואה למדינתנו הקטנה המלמד על שכיחותם של ניתוחים פלסטיים המבוצעים חדשות לבקרים בקרב הציבור הישראלי.

מבין כל הניתוחים הפלסטיים הנערכים בישראל בולטים במיוחד ניתוחים הקשורים לשיפור המראה של חזה האישה או של חזה הגבר במקרים של גניקומסטיה. בין אם מדובר על הקטנת חזה או על הגדלת שדיים, כשזה האחרון פופולארי במיוחד.

ניתוח ההקטנת שדיים לגברים הפך לניתוח מאוד מבוקש בקרב הגברים בישראל הפונים לקבלת מענה בתחום זה מסיבות שונות. ישנן גברים או נשים שיפנו לניתוח הקטנת שדיים או לחילופין הגדלת שיים במקרה של נשים, בשל שינויים הורמונאליים כמו לידות והריונות שגרמו לשדיים להיראות נפולים יותר, וישנן נשים שתפנינה לניתוח זה מהסיבה שהחזה שלהן לא התפתח כראוי בתום תקופת ההתבגרות והן סובלות מהשפעתו השלילית על הדימוי העצמי שלהן ועל נשיותן.

כידוע, החזה של האישה משפיע באופן ניכר על הדימוי העצמי שלה ועל היותה נשית ונחשקת, כמו כן ישנן תופעות של שדיים גדולים לגברים המבקשים לבצע הקטנת חזה (שדיים) לתופעה זו קוראים בשפה המקצועית גניקומסטיה, ישנן רופאים, מנתחים, רבים וטובים המבצעים ניתוח גניקומסטיה, כאן בעמוד זה תוכלו לראות את ד"ר יצחק מאייר מבצע ניתוח הקטנת חזה לגבר, גניקומסטיה.
חשוב לציין גבר או אישה המרגישים נחיתות מסויימת בגלל שדיים נפולים או גדולים, רצוי לטפל בבעיה, החזה הנשי נתון להשפעות חברתיות היוצרות פער בין המצוי לרצוי ומכתיבות את האידיאל של היופי הנשי בכל הנוגע למידות השדיים של האישה, ולכן ניתוח הגדלת שדיים הפך לאחד המבוקשים בארץ ובעולם.

עולם הרפואה המודרני בשילוב ניסיונם העשיר של הרופאים המנתחים, יחד עם שיפור שיטות הניתוח והאמצעים הרפואיים הובילו לכך שמהלך ניתוח של הגדלת שדיים הפך לקל, נגיש ומוצלח מאי פעם. השתלים המוספים לחזה שלם הגדלת הנפח הם על בסיס חומר סיליקוני אשר השימוש בו נחשב להרבה יותר בטוח לעומת השתלים בהם השתמשו בעבר.

חזה שופע אשר מסמל יותר מכל את הנשיות המתפרצת אשר כל אישה הייתה רוצה להתהדר בו הפך מחלום עבור רבות מהנשים למציאות באמצעות הליך פשוט וכמעט נטול סיכונים. הניתוחים הרבים של הגדלת שדיים רק הולכים ומתגברים והמנתחים הולכים והופכים למומחים ומקצועיים בתחום.

בישראל, מנתחים פלסטיים רבים אשר מומחיותם נודעת בתחום ניתוחי הגדלת חזה.

סרטון וידאו שהופק על ידי ערוץ הבריאות בשיתוף ד"ר יצחק מאייר, דברים שחשוב לדעת על ניתוח גינקומסטיה
ראיון אישי עם ד"ר מאייר יצחק על דברים שחשוב לדעת לפני ניתוח גינקומסטיה

ד"ר מאייר יצחק הגדלת חזה (שדיים)
לאתר גניקומסטיה