הזרקת בוטוקס לעיבוי עור הפנים

בוטוקס

בוטוקס

לעתים, ניתן לחוש דלילות מסוימת בחלקים מהפנים ומהצוואר העליון, ועודף שומן עורי בחלקים אחרים. כידוע, ניתן לעבור ניתוח מתיחת פנים לשם תיקון המעוות, אך ניתן לבצע את אותה פעולה ללא אקט פולשני באמצעות חומר פלא הנקרא בוטוקס.

הבוטוקס הוא חומר ידידותי לגוף האדם. בשונה מרכיבים קשיחים יותר וידידותיים פחות, כמו סיליקון, מגיע הבוטוקס לכל אזור מקומט בעור הפנים, מעבה אותו ומיישר אותו. לא זו אף זו: ישנם רופאים אומנים המתמחים בעיצוב מחדש של כל השפתיים שלכם באמצעות בוטוקס. המזרק שעמו מוזרק החומר הופך להיות מעין עיפרון שבאמצעותו מצייר הרופא בבוטוקס בתוך השפתיים את עיצובם העתידי.

היתרונות החשובים של הבוטוקס
1. ללא סיכון ותופעות לוואי. 100% ידידותי לכל מערכות גוף האדם.
2. למעט ההזרקה עצמה לא מתבצע כל מגע אחר של הרופא כלפי המטופל.
3. התוצאות העיצוביות של הבוטוקס ניכרות בשטח באופן מידי.

על כן, אל תתבלבלו: בוטוקס אינו התפשרות ביחס לניתוח מתיחת פנים, אלא הוא אמצעי מתחרה הוגן המבצע את אותו דבר בדיוק. ההבדל הוא שבניתוח הרופא מזיז בידיו שומנים ממחלקה אחת בעור הפנים (למשל ליד הלסת) למחלקה אחרת (למשל בלחי העליונה הסובלת מרקמת עור דקה מדי).
הבוטוקס צריך בסך הכל להיות מוזרק למקום הנכון, והתפשטותו למקומות הנכונים בגוף האדם נעשית כחלק ממחזור הדם הקבוע.

למי לפנות לגבי עיצוב פנים באמצעות בוטוקס? מנתח פלסטי הנחשב מומחה בהזרקות בוטוקס הוא ד"ר רובינפור מנו לחצו לאתר הבית של הרופא בוטוקס

יש לפנות לרופא אשר הפלסטיקה של הפנים היא תחום התמחותו, ולוודא שהוא מבצע את מהלכיה השונים באמצעות הבוטוקס. לא מעט רופאים מציעים ישר ללכת לניתוח, או להשתמש בחוט מתיחת פנים חומצי, אשר מיישר את הפנים בהתאם לווקטור ההתפשטות של הקמט. מאז ומעולם הוכח כי רק טיפול הבוטוקס מנחיל תוצאות עיצוביות מידיות, מהירות, וגם שמחזיקות זמן רב מהרגיל. נכון, זה לא נעים לקבל זריקה לפנים, ודאי לא לשפתיים, אבל פציינטים שעשו זאת כבר – לא רק שמתייחסים לזה כמשהו שצריך להתרגל אליו, הם אפילו נהנים מהטיפול הלכה למעשה, ובעיקר – מתוצאות החלקת הפנים שממש ניכרות זמן קצר לאחר סיום הטיפול.