החזה הנשי

החזה הנשי

החזה הנשי, אחד מסמלי הנשיות, הוא ציפור הנפש של נשים רבות. בעבר נשים נאלצו להתמודד עם העובדה שיש להן חזה קטן מדי לטעמן, או עם הצטמקותו לאחר הריונות והנקות, וצניחתו בגיל מבוגר יותר. בימינו ניתן לשנות את המציאות של חזה קטן מדי, מצומק או מדולדל. השינוי הגדול הגיע בדמות ניתוחי הגדלת חזה המבוצעים ע"י מנתח פלסטי מוסמך.

מנתח פלסטי מבצע הגדלת חזה ע"י הכנסת שתלים מסוגים שונים, ולעיתים מבצע הרמת חזה בלבד שדי בה כדי לעצב את החזה מחדש.

כירורגיה רפואית מול כירורגיה קוסמטית.

ניתוחים ל הגדלת חזה מתבצעים בדרך כלל משיקולים קוסמטיים, כמו למשל ניתוחי אף. רוב האנשים המבקשים לעבור ניתוחי אף סובלים מאף ארוך מדי, אף מעוקם, או אף בולט מדי. גם במקרים כאלה, האדם סובל מאד וניתוח לא מסובך ע"י מנתח פלסטי יכול לשנות את חייו. לעיתים קורה שהסיבה לביצוע ניתוחי אף אינה קוסמטית אלא רפואית, וזה במקרים שדרושה התערבות כירורגית כדי לשפר את יכולת הנשימה. התערבות כירורגית רפואית בניתוחי חזה נדרשת לאחר ניתוח הסרת גידול סרטני מהשד.
היכן ניתן לבצע ניתוח פלסטי?

תלוי מה המטרה. אם מטרת הניתוח קוסמטית בלבד, יש צורך למצוא מנתח פלסטי טוב ולעבור את הפרוצדורה הכירורגית בקליניקה הפרטית שלו. לעיתים, בנסיבות מסוימות, הביטוח הרפואי של קופות החולים מכסה חלקית את עלות הניתוח, במיוחד אם בשילוב הצורך הקוסמטי קיים גם צורך רפואי בפעולה כירורגית. בכל מקרה, תמיד כדאי לברר דרך חברת הביטוח את זכויותיכם להשתתפותה בעלויות או בכיסוין המלא.
לסיכום
אם קצתם בתחושה המביכה שגורמים לכם איברים מסוימים בגוף, זה כבר מזמן לא גורל, וניתן להתערב במעשה היצירה של הטבע. באבחת סכין ניתן להפוך אדם אומלל לאדם מאושר!!! כל שנדרש מכם לעשות הוא למצוא מנתח פלסטי מוסמך, ורצוי לקבל עליו המלצות, להיפגש אתו, להתרשם ממנו ומעבודותיו, לשמוע מהם המחירים שהוא דורש ולהגיע להחלטה אם הוא המנתח שתעדיפו להפקיד בידיו את אמונכם, גופכם וכספכם. השאלה העיקרית היא לא "האם" אלא "מי".

סרט שהופק על ידי ערוץ הבריאות בשיתוף ד"ר יצחק מאייר, דברים שחשוב לדעת על ניתוחי הגדלת חזה
ראיון אישי עם ד"ר מאייר יצחק על מה כדאי וחשוב לדעת לפני ניתוח הגדלת חזה

ד"ר מאייר יצחק הגדלת חזה (שדיים)
לאתר הגדלת חזה