המדריך המקוצר להתמודדות עם רשלנות בקביעת מינון תרופות

המינון של התרופות שאתם לוקחים כדי להתמודד עם המחלה ממנה אתם סובלים הוא רגיש ביותר. רופא שיתרשל בקביעת המינון של התרופות שלכם צריך לתת על כך את הדין, כיוון שלעיתים צריכה מוגזמת או נמוכה מידי של תרופות עלולה להוביל להרעה במצב. אם זה קרה לכם שהרופא שלכם התרשל בתחום זה, כדאי שתקראו את המדריך המובא כאן, כי הוא יעזור לכם לדעת מה כדאי לכם לעשות בנידון.
הזכויות שלכם

פעמים רבות אנשים כלל לא מודעים לכך שגם הרופאים עלולים לנהוג ברשלנות ושגם אותם אפשר לתבוע בשל כך. לכן השלב הראשון במדריך הוא להבין שאתם כן יכולים לדאוג לזכויות שלכם ושאתם כן יכולים לתבוע בגין רשלנות רפואית בהחלטה על מינון התרופות.
לא יוצאים לדרך לבד

השלב השני במדריך הוא כמובן להבין שאתם לא יכולים לתבוע את הרופא המטפל שלכם ללא עו"ד רשלנות רפואית. עו"ד כזה יוכל לעזור לכם מתוך הניסיון והמקצוענות שלו, והוא יהיה האדם שיוכל לנהל עבורכם את כל התביעה.
חפשו עו"ד שאפשר לסמוך עליו

יש הרבה עורכי דין בתחומי הרשלנות הרפואית השונים, אך מה שאתם צריכים זה למצוא עו"ד מוביל של ממש. רק עו"ד רשלנות רפואית שיש לו את הניסיון הדרוש גם בתחום הספציפי של רשלנות במימון תרופות יידע בדיוק איך לעזור לכם ואיך להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם.
סיכום השכר

השלב הרביעי הוא לסכם עם עורך הדין שלכם לגבי השכר שלו. האם תשלמו לו באחוזים מהזכייה? האם תשלמו לו חלק מהסכום בהתחלה וחלק אחרי המשפט? חשוב לקבוע את כל הפרטים האלה ומומלץ לעשות זאת כבר בתחילת הדרך.
מאבק לא קצר

השלב החמישי הוא להכין את עצמכם לקראת מאבק לא קצר. לעיתים תביעות של רשלנות רפואית כזו או אחרת יכולות להימשך זמן רב, ולכן אתם חייבים להיות חזקים ונחושים להמשיך להילחם על מה שאתם חושבים שמגיע לכם.

לסיכום, אם הרשלנות בקביעת מינון התרופות שאתם צריכים לקחת פגעה בכם, בין אם זה נפשית ובין אם זה פיזית, אל תוותרו על זכויותיכם.