המלצה על מתיחת פנים

המלצה על מתיחת פנים ד"ר מאייר יצחק

הקמטים והחריצים שהחלו להופיע בפניי לא הותירו לי ברירה אלא לברר אודות ניתוח פלסטי שיילחם בנזקי הזמן וישיב לעור הפנים שלי את המראה הרענן והצעיר יותר בו חשקתי. אין ספק כי קמטים הנקווים על עור הפנים משפיעים רבות הן על המראה החיצוני והן על הביטחון העצמי שנפגם בעקבות תהליך הזדקנות העור.

ידוע כי לא רק הזמן נותן את אותותיו על עור פנינו אלא גם גורמים נוספים כמו עישון, חשיפה לשמש, תזונה לא נכונה ועוד. אין זה סוד שניתוח פלסטי הנקרא מתיחת פנים נחשב לנפוץ ומבוקש במיוחד לאור העובדה כי לא קיים איש שלא היה מעוניין לשפר את מראה פניו ולהראות בעקבות כך צעיר ואטרקטיבי יותר מכפי גילו האמיתי.

מתיחת פנים ניתוח פלסטי נפוץ ובעיקר מוצלח

לאחרונה, רואים מסביבנו עוד ועוד אנשים העוברים הליך פלסטי בהצלחה ובבטחה ובכך משפרים את איכות חייהם ואת המראה החיצוני שלהם. אם בעבר ראינו הרבה ניתוחים פלסטיים שהסתיימו בצורה כושלת וזכו לתוצאה בלתי טבעית הרי שכיום, על אחת כמה וכמה בתחום מתיחת פנים, אנו רואים תוצאות מדהימות וטבעיות במיוחד המקנות הבעה אמינה וטבעית בפנים שאינה מסגירה את העבודה כי המטופל או המטופלת עברו מתיחת פנים.

גם אני ביקשתי מזור לבעיה האסתטית שהתחילה להופיע בעור פניי בשנים האחרונות. לא צריך להשלים עם המצב אם אפשר לשנות אותו באמצעות רפואה מודרנית אסתטית מתקדמת ומוצלחת במיוחד. מאחר וכך חשבתי התחלתי לברר אודות רופאים מומלצים בתחום מתיחת פנים וכך הגעתי לד"ר מאייר שנחשב לאחד מבכירי התחום ובעל הישגים משמעותיים בתחום הכירורגיה הפלסטית בישראל.

כך בחרתי בד"ר מאייר ולא הצטערתי

הפרמטר החשוב שעזר לי להחליט הוא מידת הניסיון של ד"ר מאייר שכן לאורך כמה עשורים עובד ד"ר מאייר בתחום זה ומגיע להצלחות יוצאות דופן. היות ואמרים כי "הניסיון עושה את ההבדל" החלטתי שזהו הרופא שאצלו ארצה להיות מנותחת על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורי. אני מברכת על ההחלטה הזאת שגמלה בליבי שכן פגשת ברופא מקצוען בתחום, מסור וקשוב לצרכים שלי וליווה את התהליך באחריות וביסודיות רבה עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר והטבעית ביותר מבחינתי. לכן גם אני כאן על מנת להעניק המלצה על מתיחת פנים אצל ד"ר מאייר ששינה את חיי לטובה וגרם לי לאהוב את עצמי מחדש, פשוטו כמשמעו!

אתם מוזמנים לבקר באתר הבית של ד"ר מאייר יצחק