המסת שומן בלייזר הפתרון המושלם לגוף שלך

המסת שומן בלייזר הפתרון המושלם לגוף שלך

שוקלת לעבור טיפולי המסת שומן בלייזר או דווקא לעשות דיאטה קלה? רוצים להכיר מקרוב את כל יתרונות הטיפול הנפוץ ביותר להמסת שומן? חולמת על גוף מושלם ללא עודפי שומן? זה הזמן להכיר מקרוב את השיטה החדשנית והמהפכנית להמסת השומן, המסת שומן בלייזר.
המסת שומן בלייזר הינה אחת הדרכים החדשניות ביותר להיפתר משומן עודף, בקלות ובמהירות.
כיצד עובד תהליך המסת שומן בלייזר?
תהליך המסת שומן בלייזר מתבסס על קרן לייזר המוחדרת מתחת לעור באמצעות צינורית, ומאפשרת להפוך את השומן לנוזל, ובכך להיפתר מן השומן העודף בצורה טבעית מן הגוף. כיום, טכנולוגיית הלייזר משמשת למגוון נרחב של טיפולים אסטטיים, לרבות, הרחקת שיער מהגוף, ניתוחי לייזר להסרת משקפיים, לייזר להסרת קעקועים ועוד. הייחודיות של טיפולי הלייזר באה לידי ביטוי הן ברמת הדיוק והן ברמת הטיפול המהיר והלא פולשני.
האיזורים בגוף אשר מתאימים לטיפולי המסת שומן בלייזר
המסת שומן בלייזר מתאים בעיקר לאזורי הפנים, הצוואר, מותניים, ירכיים ואפילו ברכיים.
אורך הטיפול
הטיפול עצמו נעשה בהרדמה מקומית ונערך כשעה, כמובן, שהדבר תלוי בכמות אזורי השומן אותם מבקשים להמיס, וכן, גם ביחס לכמות השומן הנמצאת בגוף. כחלק מההליך הטיפולי תותאם לכל אחד ואחת מכם תכנית טיפול אישית.
מי יכול לעבור טיפולי המסת שומן בלייזר
גם נשים וגם גברים יכולים ליהנות מטיפולי המסת שומן בלייזר. יחד עם זאת, חשוב לעבור בדיקה בריאותית, על מנת לוודא כי הינכם בריאים וכשירים לטיפול מסוג זה. בדיקות התאמה מוקדמות ישפרו באופן משמעותי את הצלחת הטיפול עצמו.
עד כמה זה בטוח
התהליך עצמו הינו בטוח, הודות למכשור הייחודי והמתקדם המאפשר שליטה מלאה על כל התהליך ובכל עת. יחד עם זאת, חשוב לעשות זאת רק במקום מורשה ותחת טיפולו של רופא. לכן, למרכיב הניסיון ישנה חשיבות רבה ביותר. המסת שומן בלייזר הינו אחת האפשרויות העדיפות היום למי שמעוניין להעלים שומן עודף במהירות. חשוב לבצע את הטיפול רק במכונים המורשים ולאחר בדיקה גופנית. טכנולוגיית הלייזר הינה טכנולוגיה בטוחה ובטיחותית המאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל יתרונותיה.
היתרונות של המסת שומן בלייזר על פני שאיבת שומן
שאיבת שומן דורשת הרדמה מלאה וזמן החלמה ארוך יותר, בהמסת שומן בלייזר תוכלו ליהנות מטיפול בהרדמה מקומית ומהיכולת למיקוד של אזורי הטיפול וגם בטיפול בצלוליט.
התוצאות לאורך זמן
המסת שומן בלייזר ממיסה את השומן והופכת אותו לנוזל אשר יוצא בצורה טבעית מן הגוף ומכך נוצר לנו תהליך של הרזיה. הרס השומן הינה בל חזור. יחד עם זאת, חשוב לשמור על פעילות ספורטיבית ואכילה נכונה, על מנת לא לאפשר לגוף לאגור מצבורי שומן חדשים.