הסרת קעקוע – כיצד נשיג תוצאות מיטביות

הסרת קעקוע – כיצד נשיג תוצאות מיטביות
כל מי שמעורה מעט בעולם הקעקועים מכיר סיפורים לא נעימים ומסמרי שיער, בהם מכר שלו הלך לבצע הליך הסרת קעקוע פשוט, והדברים הסתבכו – מקעקועים שלא הוסרו במלואם ועד לצלקות מכוערות וגדולות. ברוב המקרים תקלות אלה קורות בשל הסרת הקעקוע בהליך רפואי שגוי או בגלל חוסר הקפדה על מילוי הוראות ההתנהגות אחרי ההסרה. ננסה לעזור לכם כאן להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם, באם החלטתם להסיר את הקעקוע אליו אתם כה קרובים…

בחירת פרוצדורה נכונה להסרת הקעקוע שלכם

 

בתחום הסרת קעקוע maestrolaser היא חברה מוכרת ובעלת מוניטין רב. החברה משתמשת בשיטות ייחודיות משלה ויכולה להציע לכם פתרון יעיל להליכים המקובלים כמו :

1. ניתוח

מתאים לקעקועים קטנים (עד כסנטימטר). סוג הקעקוע – האם בוצע ביד או במכונה, ועומק החדרת הפיגמנט – פחות חשובים במקרה זה. קחו בחשבון כי ניתוח מותיר מאחוריו צלקת. אמנם במשך הזמן הצלקת מלבינה והולכת, אך עדיין ברור כי קעקוע במקום נראה יתאים פחות להסרה באמצעות ניתוח. היתרון הגדול: הליך חד-פעמי, ולכן התאוששות מהירה יותר וכאב קצר בהרבה.

2. לייזר

מתאים לקעקועים בגדלים שונים, אך מושפע מאוד מסוג הקעקוע – צבעים כהים מגיבים טוב יותר לטיפול בלייזר מצבעים בהירים כמו צהוב, לבן, תכלת או אדום. כך שיכול להיות שאחרי הסרת הקעקוע עדיין יישאר רושם שלו, שאי אפשר יהיה להיפטר ממנו. קושי נוסף – קעקוע שבוצע ביד מוחדר לעור בגובה לא אחיד, מה שיקשה על קרן הלייזר להסיר את הקעקוע בצורה שווה. ההסרה של הקעקוע נמשכת כמה מפגשים עם הפסקה של כשישה שבועות בין טיפול לטיפול. יש לכם סיכוי טוב להחלמה ללא צלקות, אם כי יש אפשרותי לשינוי קל בפיגמנטציה של האזור המטופל – מה שייפתר עם שיזוף קל.

מה קורה אחרי ההסרה של הקעקוע

 

עקבו אחרי ההוראות שקיבלתם בקנאות, ואל תעגלו פינות:

הימנעו ככל האפשר מכל גירוי של העור במשך חצי שנה מתום הטיפול – חשיפה לשמש, לכלור (בריכות שחיה) או טיפולים קוסמטיים אחרים. תנו לעור להתאושש בשקט ממה שעוללתם לו. בכל מקרה של גירוד או כאב, או בשינוי משמעותי של פני השטח – פנו מיד לייעוץ רפואי.

 

המאמר נכתב בשיתוף פעולה בין חברת "כתיבת מומחים" לאתר http://www.plastic-surgery10.co.il/