הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים, ניתוחי אוזניים

לא אוהב את המראה של האוזניים שלך? ובכן, חשבת על ניתוח בשם הצמדת אוזניים? אם כן, המשך לקרוא!

אינספור אנשים, הן במדינת ישראל והן במדינות שאר העולם לא אוהבים את המראה של האוזניים שלהם. ולא מדובר כלל במשהו לא רציונלי ולא מובן שכן מראה אוזניים לא יפה הינו תולדה ותוצר טבעי של הגוף האנושי, שכפי הידוע לכולם, כלל לא מתאפיין בסימטריות אלא במראה טבעי וחופשי ביותר על כל

איבריו. וכך קורה שגם אוזניים, על אף שמדובר באיבר חיצוני, נראה ושימושי ביותר לא תמיד זוכים למראה סימטרי ויפה. ומכיוון שאינספור אנשים סובלים, הן פנימית והן חיצונית ממראה של אוזניים לא יפה הם מעוניינים לבצע ניתוח שישפר ויתקן את המצב המדובר. ואילו לניתוח זה קוראים ניתוח הצמדת אוזניים. אז אם ככה, מהו ניתוח הצמדת אוזניים? המשך לקרוא!

ניתוח הצמדת אוזניים הינו ניתוח אשר מצמיד אוזניים באמצעות תפירה, מה שמשפר לאין שיעור מראה של כל אוזניים לא סימטריות!

נתחיל ונאמר כי ניתוח של (באתר של ד"ר מאייר יצחק תוכלו לקבל מידע חשוב על) למידע נוסף לחצו הצמדת אוזניים הינו ניתוח פלסטי נוסף מן הקטגוריה של ניתוחים פלסטיים וניתוח אשר מתאים לכל המינים ובכל הגילאים. ואילו במהלך ניתוח הצמדת אוזניים המנתח הפלסטי מסיר מעט מן הסחוס של האפרכסת וזאת על מנת לתפור את העור באופן שהיא לא תבלוט וזאת תוך כדי שהיא מקבלת מראה סימטרי וטבעי יותר. לבטח לא בולט כפי שהיא הייתה

לפני הניתוח. מעבר לכך, ניתוח הצמדת אוזניים נחשב לניתוח פלסטי קל ופשוט (באופן יחסי כמובן) וניתוח אשר נמשך בין פרק של שעה לשלוש שעות. לעיתים ישנם מקרים של ניתוחי הצמדת אוזניים מסובכים אבל הם נחשבים לנדירים וכלל לא מקרינים על כלל קהל המנותחים. מעבר לכך, ניתוח זה מבוצע תוך כדי הרדמה מקומית של אזור הראש והאוזניים. והכי חשוב לומר שעל אף שניתוח זה חותר למראה אוזניים טבעי וסימטרי ככל האפשר, לא תמיד התוצאה תהיה מושלמת וזאת מפאת עובדת הגוף האנושי כטבעי ולא סימטרי.

תוכל לפתור את מראה האוזניים שלך בקלות באמצעות ניתוח הצמדת אוזניים!

אז אם גם אתה לא אוהב את המראה של האוזניים שלך בטח אתה שמח לדעת כי מדובר בניתוח פשוט וקל באופן יחסי, מהיר ונגיש לכל מי שסובל ממראה אוזניים שלא לרוחו. כל מה שעלייך לעשות זה לחפש אחר מנתח פלסטי אשר מבצע הצמדת אוזניים וקדימה, מזל טוב למראה החדש שלהן!