הקטנת חזה

הקטנת חזה

כל מה שצריך לדעת על ניתוח של הקטנת חזה – המדריך המלא!

הקטנת חזה עושים רק אצל מומחים
ישנם אינספור מידע ועובדות שיש לדעת מראש אודות הקטנת חזה, ניתוח פלסטי מורכב ומסובך ונגזרת נוספת של ניתוחי שדיים מסוגים שונים. אבל מכיוון שעוד לא נכתב מדריך יסודי ומסודר אודות כל מה שצריך לדעת על הקטנת חזה, מאמר זה בדיוק ממלא את ייעודו ותפקידו. וזה הולך ככה. ובכן, הניתוח של הקטנת חזה הינו ניתוח אשר נועד בעיקר לנשים אשר סובלות

מחזה גדול, מחזה גדול ובעל צורה לא סימטרית, חזה נפול ועוד. במילים אחרות, ניתוח זה מקטין את החזה ומעניק לו מידות ופרופורציות ראויות ולפי בקשתה של המנותחת. מעבר לכך, ניתוח הקטנת חזה מתבצע גם על מנת להקל על נשים אשר סובלות מחזה גדול, חזה שבמקרים רבים גורם לסבל ולאי נעימות גדולים.

כל מה שצריך לדעת על ניתוח של הקטנת חזה – המדריך המלא!

ואילו עכשיו נעבור לחלק המעניין ביותר של מאמר זה אודות הקטנת חזה.
מנתח עם ניביון של שנים ד"ר מאייר יצחק: לחצו למידע נוסף על הקטנת חזה לכניסה לאתר הרשמי של הרופא, ואילו חלק זה כולל את כל מה שצריך לדעת אודות ביצוע הניתוח בפועל. חשוב לומר כי כל מנתח פלסטי מחזיק בשיטת עבודה אישית וייחודית משל עצמו ולפיכך אי אפשר להצביע ולהחליט מהי השיטה או מיהו המנתח הטוב ביותר. אבל באופן כללי ניתוח הקטנת חזה מתרחש כל כולו תחת הרדמה מלאה של המנותחת
ונמשך משך זמן של לא פחות מ – 3 שעות. במהלך הניתוח עצמו המנתח מוציא רקמת שד ועור ומעלה את הפטמה כלפי מעלה. פעולות אלו מקטינות את החזה. מעבר לכך, ישנם מנתחים שבסוף הניתוח משאירים חור ניקוז שאותו הם מוציאים יום אחד לאחר הניתוח. ניתוח הקטנת חזה נחשב לניתוח יחסית קל ולא מסובך לעומת ניתוחים פלסטיים אחרים!

כל מה שצריך לדעת על ניתוח של הקטנת חזה – המדריך המלא!

יחד עם כל מה שנאמר לעיל, חשוב לומר כי גם ניתוח הקטנת חזה הינו בעל השלכות שיש לדעת אותן מראש. בין השלכות אלו ניתן למצוא זיהומים מקומיים אפשריים באזור החזה, שטפי דם, תפרים שנפתחו, חוסר סימטריה בין החזה המנותח, היווצרותן של צלקות ועוד. אבל חשוב לומר כי כל מנתח פלסטי מתמודד בקלות עם ההשלכות המדוברות. מקווה שעזרנו לכן. עכשיו נותר להגיד רק בהצלחה!