הרמה והקטנת חזה

מדריך להקטנה או הגדלת חזה

האם גם את חושבת על הקטנה או הגדלת חזה? הסיבה העיקרית לכך שניתוח להגדלת חזה הפך לנפוץ במיוחד עם השנים היא העובדה שחזה יפה וזקוף התואם לנורמות החברתיות המקובלות הנו חלק בלתי נפרד מנשיות מתפרצת, המקנה לאישה בטחון עצמי מוגבר ושביעות רצון גבוהה מן המראה החיצוני הכללי שלה.

לעומת מחקרים רבים בגנות ניתוחים פופולאריים אלה, ניתוח הקטנת או גדלת חזה נחשב לניתוח יחסית בטוח הזוכה לתוצאות משביעות רצון ומשפר ללא היכר את המראה החיצוני של האישה ואת נשיותה בעיני עצמה ובעיני אחרים.

למרות העובדה כי מדובר בניתוח פלסטי פופולארי הנערך חדשות לבקרים על ידי רופאים רבים בארץ ובעולם, חשוב לדעת כי בחירה מדויקת של מנתח להגדלת חזה היא זאת שמהווה חלק בלתי נפרד מהצלחת המהלך ומטיב תוצאה התואמת את ציפיותיכן.

מי עשויה להתאים לניתוח הקטנת חזה?

הקטנת חזה מתאימה הן לנשים צעירות אשר אצלן התפתח חזה נשי גדול מהרגיל או שאינן מרוצות מצורת השד או מגודלו והן לנשים מבוגרות יותר אשר בשל שינויים הורמונאליים כמו הריונות למשל, צורת החזה שלהן השתנתה.

בדרך כלל בהגדלת חזה השתלים עמם נעשה שימוש ואשר מאפשרים את עיצובו מחדש של השד הנם שתלים עגולים ואנטומיים בעלי מעטפת סיליקון גמישה. שתלים אלה הנם איכותיים ובטוחים לשימוש על פי כל אמות הבדיקה במיוחד כאשר נעשה בהם שימוש על ידי רופא מומחה ובכיר בתחום המודע והמיומן בטכניקות ניתוחיות חדשניות הקיימות בתחום ניתוחי הגדלת חזה.
בהקטנת חזה הפעולה מתבצעת ללא שתלים.

חשוב לזכור לא כל מנתח פלסטי עשוי להגיע לתוצאה הראויה והטובה ביותר מבחינתכן ולכן חשוב להקדיש לתהליך בחירת המנתח את מרב המאמצים על מנת שבסוף התהליך תוכלנה ליהנות מחזה נשי כמו שחלמתן ויותר התואם לציפיותיכן, וכל זאת בהליך בטוח כמעט ללא סיכונים או סיבוכים (לכל ניתוח יש את הסיכונים שלו, כמו בכל דבר) וכמה שפחות תופעות לוואי או כאבים.

התאמת הליך הניתוח למטופלת באופן מושלם

רבים מהרופאים מתהדרים בהצלחותיהם בתחום ניתוחים פלסטיים. על מנת שההליך יתבצע בבטחה ויזכה להצלחה חשוב להתאים באופן מדויק את התהליך ואת טכניקות הניתוח לנתוניה האינדיבידואליים של המטופלת. לכן רצוי כמה שיותר להעמיק את הבחירה שלכן ברופא מנתח על ידי בירור ובדיקות באשר לניסיונו המקצועי ולטיב תוצאות הניתוח של הגדלת חזה אותן ביצע. חשוב להיפגש עם הרופא ולהתייעץ עמו לגבי הציפיות, טכניקת הניתוח ועוד, ובכך גם להתרשם ממידת עשייתו בתחום, מהמוניטין והמקצועיות בה הוא ניחן.

לדוגמה, ד"ר יצחק מאייר הנו אחד מבכירי הרופאים הכירורגים המומחים ונחשב לחלוצי הכירורגיה הפלסטית בישראל המלווה את הענף במקצועיות חסרת פשרות לאורך השנים. מאחוריו עומדים מאות ניתוחי הקטנה וגדלת חזה כמו גם ניתוחים פלסטיים אחרים שהסתיימו בהצלחה ובבטחה ולשביעות רצונם של מטופליו הרבים.