השתלת שיער ללא כאבים וצלקות

דוקטור שאלתיאל נולד בעיר פאריז שבצרפת בשנת 1958. לאחר סיום לימודי התיכון כפי שמקובל, התחיל שאלתיאל את לימודיו בפקולטה לרפואה בפריז שם קיבל תואר דוקטור בשנת 1984. עד שנת 1986 התמחה דוקטור שאלתיאל בתחום הכירורגיה של הלסת. זמן קצר לאחר מכן החל שאלתיאל לעסוק בתחום של הרפואה האסתטית ולבצע טיפולי שאיבות שומן, הזרקת חומרי מילוי ועיבוי שפתיים. בשנת 1994 דוקטור שאלתיאל על לארץ ובשנת 2002 נחשב כבר לאחד ממייסדי האגודה לרפואה האסתטית בישראל.

מידע כללי אודות דוקטור שאלתיאל

בין השנים 2003- 2005 נהג דוקטור שאלתיאל להרצות בתחום של הרפואה האסתטית באוניברסיטת בר אילן במרכז להשתלמויות. דוקטור שאלתיאל נחשב לחלוצה של השיטה החדשנית לטיפולי מתיחת הרמת פנים אשר הופצה בשנת 2005 וביצע עד היום למעלה מ-1500 הליכים בתחום הנ"ל. הניסיון הרב שצבר שאלתיאל בעולם הרפואה האסתטית ניכר על ידי יכולתו הנהדרת להביא לתוצאות מרחיקות לכת ומשביעות רצון. על ידי חוות דעת דוקטור שאלתיאל מצליח להתאים לכל אחד מלקוחותיו את הטיפול הטוב ביותר עבורם.

שיטות טיפול פורצות דרך

דוקטור שאלתיאל עוסק כיום במגוון רחב של טיפולים מהתחום של רפואה אסתטית ובכללם הזרקות חומרי מילוי בפנים, עיבוי שפתיים, הזרקות בוטוקס, שאיבת שומן להורדת סנטר כפול והרמת פנים באמצעות חוטים. מלבד אלו שאלתיאל מתמחה גם בתחום של השתלות שיער ומיישם במרפאה שבניהולו שיטה חדשנית מהפכנית ופורצת גבולות אשר נקראת F.U.E- Follicular Unit Extraction. השיטה עצמה מבוצעת על ידי שאלתיאל אשר נחשב כיום לאחד מהרופאים הבכירים והידועים ביותר בעולם הרפואה האסתטית.

כיצד מתבצעת השתלת שיער?

שיטה חדשנית זו להשתלת שיער נחשבת ליעילה מאד ומאפשרת לשיער החדש להיראות טבעי לגמרי ולהתחדש באזור הקרחות שבראש. השיטה נעשית על ידי הוצאת זקיקי שיער מחלקו האחורי של הראש, היכן שלרוב השיער מתחדש תדירות, ולאחר מכן השתלתם באזורים הקירחים. הטיפול נעשה דרך הרדמה מקומית בלבד ומצליחה להביא לכדי התחדשות השיער באמצעות צמיחתם של זקיקי השיער שהושתלו באזורים הקרחים בראש. כך מתקבלות תוצאות נהדרות של מראה שיער טבעי ואחיד לגמרי.