זריקת בוטוקס

הזרקות בוטוקס למילוי קמטים

טיפולי פנים נחשבים כיום לאחד מסוגי הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר ובכללם ניתן למנות טיפולי פילינג, זריקת בוטוקס למילוי שקעים וקמטים בפנים ועוד. המטרה של כל הטיפולים הללו היא להביא לכדי שיפור ניכר במראה הפנים בכלל ובעור הפנים בפרט. טיפולים אסתטיים לעתים גם יכולים להיות ניתוחים פלסטיים כמו למשל מתיחת עור הפנים, הרמת גבות, עיצוב הסנטר וכדומה. אחד מהאתגרים הפלסטיים המרכזיים ביותר מזוהה כיום עם טיפולים להסרת קמטים בפנים.

טיפולים נפוצים להסרת קמטים בפנים

כל אדם בשלב כזה או אחר יאלץ להתמודד עם הופעת קמטים בעור הפנים וזאת בלתי נמנע. חלק מהאנשים סובלים מקמטים אלו וחשים שאלו פוגמים משמעותית במראה החיצוני שלהם, וינסו בכל דרך אפשרית להסירם או לכל הפחות לטשטשם. ישנם כמה שיטות רפואיות שונות לטיפול בקמטים כמה מהנפוצות כוללות ניתוח למתיחת פנים הנחשב להליך כירורגי שמתבצע תחת הרדמה וכולל פעולות חיתוך של עודפי עור ותפרים. הטיפו השני הוא הזרקת בוטוקס למילוי שקעים או קמטים בפנים.

התפתחות מואצת בטיפולים להסרת קמטים

הזרקת בוטוקס נחשב להליך פשוט יחסית וכולל החדרה ישירה של החומר האמור לאזור הרלוונטי הרצוי. טיפולים אלו תודות להיותם קלילים מאד ופשוטים צברו תאוצה רבה בשנים האחרונות עד למצב שבו אנו שומעים על מסיבות בוטוקס במסגרתן מתבצעות הזרקות אלו למשתתפי המסיבה על ידי רופא פרטי כמובן. בדרך כלל מדובר בנשים. ישנם כמה סוגים שונים של שקעים וקמטים בעור הפנים, כך שבהתאם לסוג הקמט או השקע יהיה צורך לבחור בטכניקת מילוי מסוימת.

טיפולים באמצעות בוטוקס

הזרקת בוטוקס מיועדת עבור טיפול בקמטים דינאמיים הנוצרים במהלך תזוזה של שרירי הפנים. טיפול באמצעות החדרת בוטוקס איננו יעיל נגד שקעים עמוקים. האפקט של טיפולים אלו נחשב כיום למוצלח ביותר בזכות היותו מסוגל להחליק את קמטי הפנים ולנטרל באמצעות כך את מה שנהוג לכנות כיום "קמטי הבעה". כיום החדרות של בוטוקס הן פופולאריות וזאת הן בשל מהירות הטיפול שאיננו עורך יותר מכמה דקות והן בזכות הפשטות שבה הוא מתבצע מבלי הצורך בהרדמה כללית או מקומית ואשפוז.