חוות דעת מאת מטופל שעבר השתלת שיער

חוות דעת מאת מטופל שעבר השתלת שיער

טיפולים נגד נשירת שיער היו קיימים מאז ומתמיד וזאת בגלל העובדה שהתקרחות ונשירת שיער היו מנת חלקם של גברים רבים לאורך השנים, צעירים ומבוגרים גם יחד.

שני שליש מהגברים ולא מעט נשים סובלים מנשירת שיער על רקע סיבות שונות ובעיקר בשל גורמים גנטיים בשילוב גורמים הורמונאליים. עוד מצבים שעלולים להכניס אתכם לבעיית הנשירה הם מצבי סטרס ודחק המאיצים את קצב נשירת השיער בכמה מונים.

במשך שנים סבלתי מנשירת שיער משמעותית שהעיבה רבות על המראה חיצוני שלי. אין ספק כי המראה החיצוני שלי נפגם קשות והפך לפחות אטרקטיבי בשל העובדה כי נראיתי פחות צעיר והפנים שלי קיבלו מראה מבוגר שאינו יפה כלל וכלל.

כאשר פניתי לרופא העור הומלץ לי לקחת טיפול תרופתי לאורך הזמן שיפחית במקצת את קצב הנשירה של שערות ראשי. בפועל, סבלתי מתופעות לוואי קשות ומאחר ולא ראיתי תוצאה שהיא ניכרת לעין החלטתי להפסיק עם הטיפול.

מה עוד ניתן לעשות נגד נשירת שיער?

מאחר והבנתי שטיפול תרופתי לא יניב לי את התוצאה המבוקשת פניתי לאינטרנט וחקרתי לעומק את נושא נשירת השיער. רק אז הבנתי כי השתלת שיער היא הפתרון הטוב ביותר עבור בעיית נשירת שיער ממנה אני סובל ועל אחת כמה וכמה נשירת שיער שמקורה בהתקרחות גברית טיפוסית המתבטאת בעיקר באזור המפרצים והפדחת.

בחירת רופא מומלץ לביצוע השתלת שיער

מבין כל מה שביררתי באינטרנט ובפורומים של ניתוחים פלסטיים הבנתי כי אם לא אבחר רופא מומלץ להשתלת שיער אקבל תוצאה לקויה שאינה טבעית ואחידה שלא תוביל לפתרון הרצוי והמיוחל מבחינתי ואף עלולה לסכן אותי בכאבים, צלקות או תופעות לוואי לא נעימות.

לכן, החלטתי ללכת אחר הלב ולבחור בטובים ביותר וכך הגעתי לד"ר שלום שאלתיאל ולא הצטערתי אלא בירכתי על כך. הגעתי לרופא בעל ניסיון רב בתחום הרפואה האסתטית בכלל ובתחום השתלות שיער בפרט. באדיבות ובסבלנות הסביר לי ד"ר שלום שאלתיאל על המהלכים אותם הוא מבצע ועל השיטות והטכניקות השונות לביצוע השתלת שיער. במקרה זה בהחלט אוכל לומר כי הניסיון בהחלט עושה את ההבדל והרגשתי שאני בידיים בטוחות ואמינות שיבצעו את עבודתן נאמנה ובהחלט לא טעיתי.

בחירה מוצלחת מובילה להשתלת שיער איכותית

בחירה ברופא כה מנוסה, מיומן ובעיקר מקצועי הקנו לי בסיכומו של דבר את התוצאה הרצויה כך שבהחלט הסבלנות משתלמת ומומלץ לפנות לרופאים הטובים ביותר הבולטים בתחום זה בשל הצלחותיהם הרבות ותוצאות הניתוח הטבעיות והאמינות שהתקבלו לשביעות רצונם של המטופלים הרבים שעברו תחת ידיו.

תוצאת ההליך שלי שהסתכמה בהליך קצר בהרדמה מקומית בלבד למשך שלוש שעות בהחלט הניבה לי את התוצאה הרצויה – מראה השיער שלי הפך להיות מלא הרבה יותר ובמקומות הנכונים כלומר היכן שהיה חוסר מובהק בהן. בעקבות המהלך הזה גם הביטחון העצמי שלי השתפר באורח פלא ולכן אני מודה מכל ליבי לד"ר שלום שאלתיאל.