חוות דעת על פרופסור אייל וינקלר

אייל היקר

חוות דעת על פרופסור אייל וינקלר
היינו חייבים לידע את כולם, גם דברים טובים צריך לכתוב…
ראשית ברצוננו לציין ולומר שהפכת לחלק אינטגראלי ממשפחתנו שכיום ניחנה במראה יפה חיוני וטבעי לגמרי. אנו כה שמחים על כך שבחרנו לפנות אליך ולהקשיב להמלצות רבות שניתנו לנו על ידי מכרים וחברים קרובים רבים. אנו מודים לך מקרב לב על העבודה הנהדרת שעשית במקצועיות ללא פשרות, על היחס החם והאדיב ועל המסירות וההקשבה לאורך כל התהליך. אנחנו מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך ואין לנו ספק שאכן כך יהיה. אתה איתנו בלב בכל יום שעובר ובכל רגע בו נשקף המראה הנהדר מן הראי.
אני אישית יודעת שהמראה שלי איננו מושלם, ולמעשה אין שום אדם או אישה בעלי מראה מושלם. עם זאת לראשונה בחיי אני מרגישה שלמה עם עצמי וגופי וזאת תודות לעבודה הנהדרת שלך, אותה אתה מקפיד לבצע ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר עבור אלפי אנשים מדי יום ביומו. היכולת שלך להפוך אנשים למאושרים ושלמים עם עצמם, הן מבחוץ אך חשוב מכך מבפנים, הינה מבורכת וקצרה היריעה מלהכיל את הוקרתי כלפיך. חלק מהאנשים אינם מאמינים בניתוחים קוסמטיים, אולם התוצאות מדברות בפני עצמן.

באמצעות הליך כירורגי קצר ופשוט יחסית גרמת לי למעשה לוותר על טיפולים פסיכולוגיים שהיו יכולים לארוך שנים על גבי שנים. מהרגע הראשון שנכנסתי לקליניקה הפרטית שלך הייתה תחושה של תקווה באוויר, ואני בטוחה שאינני היחידה שחשה זאת אלא מטופלים רבים ונוספים כל אחד עם בעייתו הוא מרגיש שהוא עומד לקראת פרק חדש בחיים, מוצלח ואיכותי הרבה יותר. אני לא מדברת על שינויים גדולים בהכרח אלא גם על שינויים קטנים שיכולים לעשות הבדל עצום באורחות החיים.

השינוי הקטן הזה, שגם אם זו רק אני שמבחינה בו בסופו של יום, מהווה בשבילי צוהר לעולם ומלואו הטומן בחובו הזדמנויות נפלאות והתחלות חדשות. סבר הפנים האדיב והלבבי שלך, הגישה הנהדרת שלך כלפי אנשים והאישיות הכובשת שלך מצליחים להפוך את החיוך של כל מטופליך לרחב ויפה הרבה יותר. אנו מודים לך על הרופא שהינך וחשוב מכך על האדם שאתה.

אגב בעקבות הסרטון הזה והמלצה של חברה טובה הגעתי לפרופסור אייל וינקלר