חשיבותם של טיפולים אסתטיים

חשיבותם של טיפולים אסתטיים

הרצון להראות צעיר ויפה משותף לכולנו. יחד עם הארכת תוחלת החיים והשאיפה לנעורי נצח הולכת וגוברת הדרישה לביצוע הליכים של טיפולים אסתטיים המאפשרים שיפור ניכר במראה ובתחושה והשבת מעיין הנעורים במידה מסוימת למראה החיצוני.

חשיבותם של טיפולים אסתטיים פרופסור אייל וינקלרניתוחים פלסטיים ושאר טיפולים אסתטיים המתקיימים בימינו נחשבים לנורמה מקובלת ביותר לעומת שנים קודמות. רבים מהגברים והנשים מבצעים ניתוחים אלה במטרה להתגבר על הבעיה האסתטית ממנה הם סובלים. ואכן, התוצאות מדברות בעד עצמן! מרבית המטופלים שעברו הליך זה, למשל אצל פרופסור אייל וינקלר המומלץ מאוד בתחום זה, יעידו כי חייהם השתנו ללא היכר והשפעת הניתוח בולטת במיוחד לטובה בביטחונם העצמי שהשתפר ובהתנהלותם בחיי היום יום.

זקוקים לניתוח קוסמטי?

בין אם אתם זקוקים לטיפולים משלימים לא פולשניים ובין אם אתם זקוקים לניתוח קוסמטי מורכב הרי שישי לבחור בקפידה את המנתח הפלסטי אשר בידיו תופקד המלאכה החשובה.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר למקצועיותו ולמיומנותו של מנתח היא שנות הניסיון והעשייה שלו בתחום האמור. אם ניקח לדוגמא את פרופסור אייל וינקלר נראה כי מאחוריו עומדות הצלחות רבות לאורך השנים ותוצאות ניתוחים לשביעות רצונם של מטופליו הרבים. יתר על כן, תפקידיו הרמים בתור מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים שיבא תל-השומר ותפקיד יו"ר איגוד הפלסטיקאים בישראל הופכים אותו למומחה בעל שם בינלאומי בתחום זה. במהלך שנות עבודתו של וינקלר שימש גם כראש צוות רופאים הנוסע למקומות נידחים בעולם על מנת לנתח ילדים שאינם משגת בניתוחי שפה שסועה וכן נסיעה לקונגו לטיפול בנפגעי כוויות משריפה שקרתה בזמן המונדיאל.

הבחירה שתשפיע על טיב תוצאת הטיפול האסתטי

כאשר לפניכם איש מקצוע מהשורה הראשונה כמו פרופסור אייל וינקלר תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות ואמינות אשר יודעות לבצע את מלאכתם נאמנה. לכן אם לפניכם טיפולים אסתטיים או צורך בניתוח פלסטי יהיה עליכם לחפש היטב רופא מיומן ומנוסה ולהיכנס לעובי הקורה בעניין ניסיונו המקצועי שכן מדובר בפרמטר מאוד חשוב אשר משפיע על סיכוי ההצלחה של המהלך הרפואי הכירורגי העומד לפניכם.

התמונה בכתבה, פרופסור אייל וינקלר בעת ביקורו פעילותו ההומנטרית רבת השנים בהתנדבות