טיפול חדיש בפטרת בציפורניים

הימים ימים של טכנולוגיה וכולנו התרגלנו שהאוכל מוכן תוך מספר דקות במיקרו , מרחקים נסגרים בשניות באמצעות האינטרנט והמחלות נפתרות על ידי מספר ימים של נטילת תרופות ,אז למה כאשר מדובר בטיפול פשוט בפטרת בציפורניים הדבר אורך חודשים רבים של מריחת משחות סיזיפית ומייגעת?

הטיפול הסטנדרטי בפטרת אורך מספר רב של חודשים ואפילו שנה מה שגורם לאנשים רבים להתייאש לפני שהגיעו לקו הסיום. היות ופטרת בציפורניים היא מחלה לא נעימה אך בלתי מסוכנת אנשים רבים מבחרים להתמודד עם הבעיה מאשר להתעסק בפתרונה. כיום תוכלו לפתור את בעיית הפטרת אחת ולתמיד במהירות וללא מאמץ רב באמצעות טיפול בלייזר.

אופן הטיפול

קליניקה כרמל טלפון מתמחה בטיפול בפטרת בציפורניים באמצעות לייזר. קרני הלייזר מכוונת ישירות לציפורניים והורגות את החיידקים הנמצאים מתחת לציפורן. עבור כל מי ששמע על טיפולים שונים בלייזר המעורבים בכאב ,חשוב לדעת שטיפול בלייזר לפטרת בציפורנים אינו כואב ואינו דורש הרדמה או כל היערכות מיוחדת. בתום סדרת של שלושה או ארבעה טיפולים נצפית אצל מרבית המטופלים היעלמות מלאה של הפטרייה. סיכויי ההצלחה של טיפול בפטרת בציפורניים גדלים ככל שהטיפול מתחיל סמוך יותר למועד הופעת הפטרת. במקרים בהם הפטרת התפשטה אל עור הרגליים או הידיים לרוב לא יהיה ניתן לטפל בפטרת באמצעות לייזר ויהיה צורך בשימוש בתרופות או במשחות רפואיות חזקות.

כיצד תמנעו את הפעם הבאה

ישנם אנשים רבים הסובלים מהופעה חוזרת ונשנית של פטרת בציפורניים. כאשר אין מדובר באי השלמת הטיפול הקודם, הופעה חוזרת של פטרת נוצרת בעקבות אחד משני הגורמים הבאים: 1. חזרה על התנאים שיצרו את הפטרת מלכתחילה. פטרת בציפורניים כמו סוגי פטרת אחרים משגשגת בתנאים של לחות ממושכת. כדי למנוע היווצרות חוזרת של פטרת מומלץ להקפיד על נעילת נעליים וגרביים מאווררים המאפשרים התנדפות מהירה של הזיעה. במהלך חודשי הקיץ החם עדיף ללכת עם סנדלים או נעליים קלות קיציות. 2. סיבה אפשרית נוספת להיווצרות חוזרת של פטרת הינה הדבקה. ייתכן ואתן חשופים לפטרת על ידי קרובי משפחה שלכם או במקומות לחים בהם אתם נוהגים ללכת יחפים כגון מקלחות משותפות. כדי להימנע מהדבקה מומלץ להשתמש בכפכפים במקומות בעלי פוטנציאל בעייתי.