טיפים להרמת חזה

טיפים להרמה והקטנת חזה

מנתח פלסטי מקטין לי את החזה

לפני כמה שנים לא היה נהוג שגם גברים עושים ניתוח פלסטי כזה או אחר, כי משום מה זה היה השטח של הנשים. אני חייב לציין שאני שמח מכל הלב שהזמנים שלנו השתנו, כי אם יש משהו טוב שעשיתי לעצמי בחיים האלה, זה לבחור מנתח פלסטי מתוך הרשימה של מנתחים פלסטיים מומלצים ולקבוע לעצמי תור של ניתוח להקטנת החזה.

במשך שנים ארוכות, שכללו את הילדות שלי ואת כל הנעורים, הייתי נמנע מללכת לים והייתי נמנע מלהוריד את החולצה בכל מקום שכולם נהגו לעשות את זה, כמו בבריכה, וכל זאת בגלל החזה שלי. משום מה באנושות היה יותר טבעי שנשים יתעסקו עם החזה שלהם, אבל לעמן האמת, מחקרים רבים מראים שהרבה מאוד גברים לא מרוצים מאיך שהחזה שלהם נראה, ואני החלטתי לעשות משהו בנידון.

לשבור מוסכמות זה טוב

כאשר אני החלטתי לעשות את הניתוח שלי להקטנת החזה, זה עוד לא היה מאוד מקובל, ואני מאוד שמח לגלות שכלל שחולף הזמן יש יותר ויותר גברים שעושים את זה.

זה לא נעים להיות גבר ולהסתובב עם חזה גדול מידי, ולא בכל המקרים אפשר לשפר את החזה על ידי פעילות גופנית, כי לעיתים זה עניין של גנים. החלטתי לחפש מנתח פלסטי מומחה שיקטין לי את החזה, וזה בדיוק מה שעשיתי ביום שהבנתי שאני כן יכול לממן ניתוח שכזה.

מנתח מוצלח ביותר