כיצד לבחור מנתח פלסטי?

כיצד לבחור מנתח פלסטי? לפני הכל חשוב לראות תעודת רופא מוסמך בתחום

 כיצד לבחור מנתח פלסטי?


כיצד לבחור מנתח פלסטי?

כאשר עומדים לפני ניתוח פלסטי ישנם חששות ולבטים רבים. מצד אחד, מעוניינים מאוד לקבל פתרון אסתטי לבעיה ממנה אתם סובלים שנים רבות ולשים קץ לתחושות המבוכה והבושה הנובעים מכך ומצד שני, אתם חוששים שמא אתם עושים בחירה שהיא לא זהירה בנושא המנתח הפלסטי וחוששים להסתכן יתר על המידה בתופעות לוואי או סיבוכים שידועים כנדירים ובכל זאת מתרחשים לעיתים.

אין ספק כי מדובר בצעד שהוא חשוב במיוחד עבור כל מי שסובל מבעיה אסתטית הגורמת לו לחוש פחות אטרקטיבי ביחס לאחרים ולנסות להסתיר אותה מדי יום. מאחר וחשיבות המראה החיצוני היא כה גדולה הרי שיש לטפל בבעיות אסתטית ועל אחת כמה וכמה כאשר ישנם מנתחים פלסטיים מומחים ומיומנים בתחום שמגיעים להצלחות כבירות ולתוצאות טבעיות ומרשימות במיוחד.

מחפשים המלצה על מנתח פלסטי?

כאשר בוחרים מנתח פלסטי חשוב להתייחס למומחיות שלו ולניסיון המקצועי. ככל שמדובר באיש מקצוע מיומן ומנוסה אשר ביצע מאות ניתוחים בתחום הבעיה האסתטית ממנה אתם סובלים כך תוכלו להרגיש כי אתם בידיים טובות המאפשרות טיפול נכן, ממוקד ויעיל לבעייתכם תוך נטילת סיכון מזערי לבעיות וסיבוכים הנובעים מהליך זה.

אחת ההמלצות הרווחות בקרב מנותחים רבים הוא באשר לפרופ' אייל וינקלר אשר נחשב לאחד הבכירים והמומחים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית. מעבר לפעילותו הענפה בתחום זה ולהצלחותיו הבולטות הוא מתנדב גם לטפל בילידים מבר לים שסובלים ממומים אסתטיים כמו חיך שסוע ושפה שסועה וגם אחראי לשיפור בולט במיוחד במראה החיצוני של חיילים רבים שנפצעו באורח קשה ועברו לטיפולו המסור והיעיל של פרופסור אייל  וינקלר ובכך נגרם מזעור הנזק והפציעה באופן משמעותי למדי .

בחירת מנתח פלסטי אשר ברזומה שלו ניסיון עשיר ומוניטין השייך רק למומחים ביותר בתחום הופכת להיות בחירה אשר באמצעותה תרגישו נינוחים ורגועים וכמובן בטוחים יותר ומפלס החרדות לקראת הליך זה יהיה בהחלט נמוך בהשוואה לבחירת רופא אשר לא בטוחים לגבי ניסיונו בפועל ולגבי מידת הצלחותיו.

מומחיות, אמינות ומסירות

אין ספק כי רופא מנתח פלסטי חייב להיות בכיר ומוביל בתחומו ולכן כדאי ומומלץ לכם לבחור רק רופא המצטיין בכך. בנוסף, אם למנתח הפלסטי יש תפקידים בכירים בתחום הרפואה האסתטית תוכלו להבין ולהסיק מכך שמדובר ברופא מיומן מאוד אשר מתוקף תפקידו אחראי על תחום נרחב בו הוא נחשב למקצוען. פרופסור אייל וינקלר הינו מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ב "שיבא" תל השומר ולכן נחשב לאחד הבכירים והמובילים ביותר בתחום זה.

Sorry, comments are closed for this post.