כל השאלות והתשובות על עיצוב השפתיים

השפתיים שלנו זה אחד מהאיברים החשובים ביותר שיש לנו בפנים, ואין ספק שהעולם שבו אנו חיים מעדיף שפתיים מלאות, אדומות, רכות ומעוצבות. אם השפתיים שלכם לא נראות כך וכן הייתם רוצים שהן תיראנה בצורה כזאת, הרי שהיום יש לרפואה האסטטית הרבה מה להציע לכם, ולמעשה היום אתם יכולים להגשים את החלום שלכם. במידה ויש לכם שאלות בנוגע לטיפולים של עיצוב שפתיים או לטיפולים של הגדלת שפתיים, הגעתם למקום הנכון כי כאן תוכלו לקרוא את כל התשובות בתחום זה.
מהו החומר הנפוץ ביותר כיום למילוי, עיצוב והגדלה של שפתיים?

"פרלן" וגם "LIP REFRESH" הם שני חומרים חשובים ביותר בעולם עיצוב ומילוי השפתיים, ואלה הם שני חומרים חדשניים ביותר שכלל לא היו קיימים בעבר. אומנם זה בהחלט נכון לומר שאת כל הנושא של עיצוב השפתיים אפשר לראות כבר משנות הארבעים של המאה הקודמת, אך בין הטיפולים המיושנים שהיו קיימים בעבר ובין התוצאות שניתן להגיע אליהן היום יש מרחק גדול.
האם השיקום מטיפול כזה מורכב?

בהחלט לא. היום כל אחד יכול לעבור טיפול של הגדלת שפתיים וכל אחד יכול לעבור טיפולים שונים של עיצוב שפתיים מבלי שיהיה עליו לעבור תקופת שיקום. אי הנוחות אחרי טיפולים כאלה היא זמנית בלבד ואין ספק שזו עוד אחת מהסיבות הרבות שהופכות את טיפולי השפתיים הללו להרבה יותר נפוצים ככל שעובר הזמן.
האם חשוב לבדוק באיזה חומר עושה שימוש הרופא?

בוודאי שכן. לא כדאי לכם לעבור שום טיפול אסטטי מבלי לוודא שהרופא המטפל שלכם עושה שימוש רק בחומרים שקיבלו אישור על ידי הFDA האמריקאי. רק החומרים שקיבלו אישורים כאלה הם חומרים שכדאי לעבוד איתם ושכדאי להשתמש בהם לצורך טיפולים אסטטיים מסוגים שונים.
כמה עולה טיפול לעיצוב השפתיים?

אי אפשר לקבוע זאת באופן כללי כיוון שזה מאוד תלוי ברופא שממנו תבקשו לעשות לכם את הטיפול הזה. מה שחשוב באמת הוא לדעת שאתם הולכים לרופא שיש לו את כל הניסיון הדרוש, שעושה שימוש בחומרים מאושרים ושאינו גובה מכם מחיר מוגזם. כמו בכל דבר אחר בחיים, גם בנוגע לטיפול עיצוב השפתיים שלכם תוכלו לפנות אל מספר רופאים ולבקש לעשות השוואת מחירים, כי למה לשלם ביוקר?

לסיכום, אם הגיע הזמן שלכם להגשים את החלום הישן ולעצב לעצמכם שפתיים יפות ובשרניות יותר אז אין ספק שכדאי שתעשו את זה, ויפה שעה אחת קודם.