לייזר להצערת עור הפנים שלכם

שיטות חדשות להצערת פנים

הפנים הם האיבר הראשון שנחשף בפני אנשים בכל סיטואציה, כמו ראיון עבודה או התחלת עבודה חדשה, דייט בין שני אנשים או סתם מפגש עם אנשים בשגרה. הפנים הם תעודת הזהות שלנו ואנו רוצים שהם ייראו הכי טוב והכי יפה. עם השנים עור הפנים הופך למקומט ומדולדל, וככזה אנו נעשה הכל בכדי להצעיר אותו [למי שזה מפריע כמובן] ישנם טיפולים רבים אשר מצעירים את עור הפנים, טיפולים כמו הזרקת בוטוקס לקמטים, טיפול לייזר להצערת עור הפנים וכדומה. הטיפולים הללו הופכים את העור לצעיר יותר וליפה יותר

מה הי הזרקת בוטוקס?
בוטוקס הוא רעלן אשר משתק שרירים. ולמה צריך אותו? קמטי הבעה נגרמים בגלל שינויי תזוזה של הפנים בעת הבעה, ואם משתקים את השרירים הללו הקמט נעלם. כשמזריקים את הבוטוקס השריר משותק למספר חודשים, וכך גם בעת הבעה כלשהיא שהקמטים אמורים להיות מעורבים בה הם לא יופיעו.
ישנם לא מעט אנשים שבוחרים בטיפול הזה על פני טיפולים אחרים, למרות שהטיפול הזה מחזיק רק מספר חודשים ולאחר מספר חודשים צריך לחזור עליו כך ששוב הקמטים לא ייראו, ומומלץ להקפיד על החזרה על הטיפולים הללו.
לייזר
הלייזר הוא מכשיר אשר משדר פולסים לעור, אך רק לשכבה העליונה של העור והיא השכבה הנקראת דרמיס, ללא פגיעה בשכבה התחתונה יותר הנקראת אפידרמיס.
הפולסים הללו מקרישים דימומים אשר נמצאים בסביבתן של צלקות, ומי שרוצה להעלים צלקות או לפחות להפחית את קיומם ושהם יהיו בולטים פחות יכול לעשות טיפול לייזר כזה. גם בפיגמנטציה לייזר יכול לעזור, מכיוון שהפיגמנטציה נחלשת או אפילו נעלמת על ידי הלייזר. לייזר להצערת עור הפנים אם כן הוא פתרון מצוין למטרה זו.
רבים מאתנו יעשו אם כן לא מעט בכדי להיראות יפים יותר ומושכים יותר, והגיל הוא לא משהו שחייבים לקבל כמובן מאיליו בלי שתהיה שום יכולת לעשות עם זה כלום.
אין ספק שהטכנולוגיה והטכניקות של ימינו, הביאו עימם בשורות גדולות עבור אלו שהמראה החיצוני שלהם לא משביע את רצונם.