לפני ניתוח פלסטי

חשוב לדעת לפני ניתוח פלסטי

לפני ניתוח פלסטיאם גם אתם חושבים לעבור ניתוח בתחום הכירורגיה הפלסטית ומייחלים לתוצאה משביעת רצון, כדאי לכם לדעת שעיקר התוצאה תלויה במיומנות המנתח ובמקצועיותו.
הקפידו לבחור נכון את המנתח הפלסטי, לאחר בדיקות ובירורים מעמיקים באשר לאמינותו ולהצלחותיו כדי שגם אתם תיהנו מתוצאה טובה וממחמאות שלא יפסיקו לזרום בהמשך.
בררו היטב האם כדאי לכם לעבור ניתוח זה על ידי המנתח הנבחר, והיו שלמים עם ההחלטה וזאת על מנת שלא תצטערו עליה אחר כך.

שכיחותם של ניתוחים פלסטיים

מאז ומתמיד נחשבו הניתוחים הפלסטיים לפתרון אידיאלי אשר באמצעותם ניתן לקבל מענה לכל בעיה אסתטית. בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לגבי המראה החיצוני של כל אחד ואחת מאיתנו, וניתוחים פלסטיים זוכים למקום של כבוד הראוי להם במסגרת הטיפולים האסתטיים הקיימים. שכיחותם של ניתוחים פלסטיים ובכללם ניתוחי אף, רק הולכת וגוברת בעיקר בגלל השוני העצום והשיטות החדשות של הניתוח בהשוואה לאלה שהתקיימו בעבר.
כיום, ניתוחים פלסטיים נחשבים לטרנד ופציינטים רבים מתעניינים בביצועו גם אם הבעיה האסתטית שלהם לא כל כך בולטת לעין.
קלות ונוחות הביצוע של הניתוחים הפלסטיים וההצלחות עמן לא ניתן להתווכח הפכו אותם למבוקשים במיוחד.

בחירתו של מנתח פלסטי

כל מנתח פלסטי יודע לספר על ההצלחות הרבות ועל מהלכים לגמרי תקינים והתאוששות מהירה בכל סוגי הניתוחים ובמיוחד בניתוחים כמו: ניתוחי אף והגדלת חזה שהם למעשה הניתוחים הנפוצים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית. פרטים נוספים על הגדלת חזה ניתן למצוא באתר של פרופסור אייל וינקלר

הן גברים והן נשים פונים לקבלת מענה בתחום זה, בניגוד למה שרבים חושבים כי זה תחום השייך לנשים בלבד. טווח הגילאים של המטופלים רחב במיוחד והוא כולל הן צעירים והן מבוגרים במיוחד כאשר מדובר בניתוחי אף וזאת לעומת ניתוח פלסטי של מתיחת פנים למשל.

הצעירים שבמטופלים פונים בעיקר לניתוחי אף והצמדת אוזניים, המבוגרים יותר פונים לניתוחי שאיבת שומן, הרמת מצח ועפעפיים, מתיחת פנים ואצל הנשים שביניהם גם להגדלת חזה.
הניתוחים הפלסטיים של ימינו מתאפיינים, יותר מתמיד, בתוצאות טובות, סיכונים זעירים והתאוששות מהירה הכוללת חזרה כמעט מידית לשגרת החיים.
בתחום זה של הניתוחים הפלסטיים קיימים מנתחים מומחים ובעלי שם אשר תורמים בהצלחותיהם גם לביקוש הרב הנוצר סביב הניתוחים הפלסטיים.

Sorry, comments are closed for this post.