מדריך איך למצוא מנתח פלסטי טוב

מדריך איך למצוא מנתח פלסטי טוב

בחירת מנתח פלסטי בתבונה היא חלק בלתי נפרד מהצלחת המהלך הניתוחי שלפניכם. סביר להניח שחשבתם לא מעט לפני ההליך המיוחל ובליבכם רק משאלה אחת: לפתור את הבעיה האסתטית ממנה אתם סובלים לאורך השנים ולהחזיר לעצמכם את המראה האטרקטיבי שאבד בעקבותיו ואת השיפור העצום בביטחון העצמי. איך למצוא מנתח פלסטי טוב הינה שאלת השאלות בה מטופלים רבים נוהגים לדון טרם ביצוע המהלך. על אחת כמה וכמה עולה השאלה לגבי נחיצות ניתוח שנערך בדרך כלל מסיבות שאינן רפואיות.
אף על פי כן, סיבות אסתטיות הנן סיבות מספיק טובות לבצע ניתוח פלסטי שיעניק מענה אולטימטיבי עבור בעייתכם: שאיבת שומן, ניתוחי אף, הגדלת חזה, השתלת שיער, גינקומסטיה ועוד הנם רק חלק קטן מניתוחים פלסטיים הפותרים בעיות אסתטיות רבות הגורמות לרגשות תסכול ומבוכה ומשפיעים באופן ניכר על מראהו החיצוני של האדם.

באמצעות ניתוח פלסטי מוצלח תוכלו להתגבר אחת ולתמיד על הבעיה שהטרידה אתכם כל השנים ומי שאחראי יהיה להצלחתו הוא לא אחר מאשר המנתח הפלסטי אותו תיבחרו.

פרמטרים לבחירה מוצלחת של מנתח פלסטי

האם כל מנתח פלסטי נחשב למנתח מומלץ? האם כל רופא יוכל להשיג בעבורנו את התוצאה הרצויה? ובכן, לאור ריבוי המנתחים הפלסטיים העובדים בישראל חשוב לדעת שלא כולם נמצאים באותה רמת ניסיון ומיומנות. לא כל מנתח נחשב למנתח מומלץ על אחת כמה וכמה בתחום הכירורגיה הפלסטית. על מנת ששמו של מנתח פלסטי הולך לפניו צריך לבדוק לעומק עד כמה חוות הדעת וההמלצות עליו רבות. ניתן להתרשם מאתרי האינטרנט של הרופאים ולבדוק לעובי הקורה בנוגע למוניטין שלהם ולטיב תוצאות הניתוחים אותם ביצעו לאורך השנים.

הניסיון עושה את ההבדל

ככל שתיבחרו מנתח פלסטי מיומן ובעל ניסיון עשיר תוכלו להיות בטוחים שהניתוח הפלסטי שלכם ינחל הצלחה ויסתיים לשביעות רצונכם המלאה. ככל שמהנתח הפלסטי שלפניכם יודע להתמודד עם מצבים שונים בתחום ועם טכניקות ניתוח ושיטות טיפול שונות כך תוכלו להוריד אצלכם את מפלס החששות והמתח שמאפיינים את התקופה טרם ביצוע הניתוח עצמו.

"אין טוב ממראה עיניים"- ולכן כה חשוב להתרשם במו עיניכם מהמנתח הפלסטי באמצעות פגישת ייעוץ בה תבחנו לא רק את גישתו המקצועית ואת ניסיונו אלא גם את תעודותיו המעידות על התמחותו ותמונות של "לפני" המהלך ו"אחרי".

ד"ר יצחק מאייר מנתח פלסטי מומחה המוביל בתחומו

בראש הקליניקה "מאייר קליניק", סמוך למרכז הרפואי רמת אביב, עומד בגאון ד"ר יצחק מאייר המוביל בתחום הכירורגיה הפלסטית בישראל והמלווה את הענף זה עשרות שנים. ד"ר מאייר הנו חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ומלווה במקצועיותו הרבה וניסיונו האישי אלפי מטופלים בדרך לפיתרון האופטימאלי לבעייתם האסתטית לאורך השנים. ד"ר מאייר נחשב למנתח פלסטי מהשורה הראשונה ובהחלט נחשב לאחד המומחים והמומלצים בתחום העונה על כל הפרמטרים מיהו מנתח פלסטי טוב!