מה זה רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים?

לא פעם אנשים רוצים להרגיש יותר טוב עם עצמם, לשנות משהו מהותי במראה שלהם על מנת לשפר את ההופעה ובמקביל את ההרגשה. לא פעם התשובה לכל אותן רצונות טמונה בניתוחים פלסטיים. אך למרות העובדה שמדובר בניתוח קוסמטי, עדיין מדובר בניתוח שגם בו עלולה להתרחש רשלנות רפואית. רשלנות רפואית בניתוח פלסטי יכולה להתבטא בתוצאה לא רצויה, שימוש בחומרים שמזיקים לגוף בצורה מיידית או בצורה של תהליך ארוך וסמוי, פגיעה באיברים אחרים, טיפול בצד הלא נכון וכדומה.

כיצד ניתן למנוע רשלנות רפואית?

קודם כל מומלץ לא להרבות בניתוחים ולא לעשות מספר טיפולים בפעם אחת, באופן זה ניתן לנקוט בצמצום הסכנה. בנוסף אם כן הוחלט על ניתוח פלסטי יש לעשות תחקיר על הרופא, לבדוק איפה עבד, בכמה שנות וותק הוא מחזיק, מהו תחום המומחיות שלו וכמובן שלא לוותר על שיחת הכרות ולהיות קשובים לתחושת הבטן. בנוסף יש מקומות בהם ניתן להביא דמות מלווה לשעת הניתוח, באופן זה ניתן להיות רגועים שיש מישהו מטעמכם שדואג לשלומכם ומפקח על הנעשה בזמן ההרדמה.

למי ניתן לפנות לעזרה?

אם אתם במצב בו עברתם ניתוח פלסטי, ונגרם לכם נזק, מומלץ להכות בברזל כל עוד הוא חם. על מנת לעשות זאת בצורה מקצועית עם מקסימום סיכויי הצלחה, ניתן לפנות לעורכי דין שמתמחים בסוגיית רשלנות רפואית. עורכי דין מסוג זה בקיאים בנושא, בסיכויים ובאפשרויות השונות, כך שפנייה אליהם מעלה את סיכויי ההוכחה והפיצויים. לרוב התשלום נעשה כאחוז מסך הפיצויים, כך שלא צריך לסכן סכומי כסף.

כיצד אוספים ראיות?

שלב איסוף הראיות מהווה שלב קריטי, על סמך הראיות תקום ותיפול ההכרעה. אם פונים לעורך דין של רשלנות רפואית, ניתן לחתום על טופס וויתור סודיות ובכך להשאיר את העבודה השחורה של איסוף הנתונים לעורך דין המטפל. בנוסף יש לעבור על יומן הפגישות, להדפיס התכתבויות במיילים, לרכז מכתבים בנושא ואף לנסות ולגבות עדויות מאנשים נוספים שסייעו בשעת הניתוח. לא פעם משפטים מעין אלו עלולים להימרח ולהתארך זמן רב, אך אם אתם מאמינים בצדקתכם, שווה לעבור תקופה זו ולזכות בפיצוי הוגן.