מוצרי קוסמטיקה

עור הפנים הוא עור הנוטה להשתנות עם הזמן, הרגישות של עור הפנים בשילוב תנאים חיצוניים הופכים את עור הפנים לבעל נטייה להתקמט ולהיות בעל כתמים בולטים. טיפולים קוסמטיקה באמצעות מוצרי קוסמטיקה איכותיים יכול במידה רבה להאט את תהליך הזדקנות העור ולטשטש כתמים. שימוש באופן קבוע במוצרי קוסמטיקה משמרים וכן טיפול נקודתי בבעיות העור השונות יכול להביא למראה עור פנים צעיר ורענן לאורך זמן.

מוצרי קוסמטיקה לטיפול נקודתי

מוצרי קוסמטיקה לטיפול נקודתי הם מוצרים שמטרתם לטפל בבעיה מסוימת כמו אקנה או פצעי בגרות או קמטים בעור. מוצרי קוסמטיקה לטיפול נקודתי הם מוצרי קוסמטיקה חזקים המכילים מרכיבים שונים החיוניים לתיקון ולשיקום עור הפנים. במקרה של אקנה מדובר במוצרים שמטרתם לייבש את הפצעים והם יכולים להיות בטיפול המשלב תרופות ומוצרי קוסמטיקה מתאימים. בנוסף, מוצרי קוסמטיקה להבהרת כתמים הם מוצרים המכילים ויטמינים ומינרלים שמטרתם להחדיר חיוניות לעור הפנים ולהגמיש את עור הפנים.

מוצרי קוסמטיקה לטיפול משמר

מוצרי קוסמטיקה משמרים הם מוצרים שמטרתם להעניק לעור הפנים את הלחות שהם צריכים על מנת לשמור על החיוניות והזוהר שלהם. שימוש במוצרי קוסמטיקה המבוססים על קרם הגנה, ויטמינים ומינרלים מאפשר לשמור על החיוניות של עור הפנים לאורך זמן.

מוצרי קוסמטיקה מטפלים

מוצרי קוסמטיקה מטפלים הם מוצרים שמטרתם לטפל בעור הפנים אחת לתקופה. מוצרי קוסמטיקה כמו פילינג עמוק, מסיכות לפנים, קרמים להחדרת לחות ועוד מוצרים מיוחדים מאפשרים לשמור על עור הפנים לאורך זמן, להבהיר את הכתמים, לטשטש את הקמטים ולהעניק לעור את החיוניות שהוא זקוק לה.

מוצרי קוסמטיקה פרא רפואיים

מוצרי קוסמטיקה פרא רפואיים הם מוצרי קוסמטיקה המכילים חומרים פעילים המותאמים באופן מיוחד לעור הפנים, המוצרים הפרא רפואיים מתאימים לטיפול קוסמטי בבעיות עור גם בסוגי העור הרגישים ביותר. החשיבות של התאמת מוצרי קוסמטיקה פרא רפואיים לסוג עור הפנים היא גדולה במיוחד מאחר ומדובר במוצרים עם חומרים פעילים וחזקים מאוד שמשפיעים על העור באופן מידי. החומרים הפרא רפואיים מסייעים בהבהרה של כתמים, טשטוש של קמטים, החדרת לחות לעור הפנים, הענקת זוהר לעור הפנים ועוד.