מידע חשוב אודות מתיחת בטן

מידע חשוב אודות מתיחת בטן

לפי שעומדים לעבור מתיחת בטן, יש מספר דברים שחשוב לדעת. ראשית יש לדעת שניתוח מתיחת בטן אינו מהווה את הדרך הקלה והפשוטה ביותר על מנת להיראות טוב ביותר, וזאת כי הליך מעין זה ניתן לבצע רק אצל אנשים שכבר התאמצו והשקיעו בספורט ובדיאטה מותאמת, כך שהם הגיעו למשקל היעד, ועל כן הם רק מבקשים  להסיר את השומן והעור העודף שבאזור הבטן – כך שאין פתרונות קסם, אך כן יש הליכים כירורגים מועילים ביותר.

שאיבת שומן

לא פעם אנשים מתבלבלים בין הרצון לעבור שאיבת שומן לבין הרצון לעבור הליך מתיחת בטן. אי לכך נציין שכל עוד יש עודפי שומן אך אין יותר מדי עודפי עור, הרי שניתן להימנע מהליך מעין זה, וניתן להסתפק בשאיבת שומן – הליך יותר פשוט אשר נמנע מחתכים.

צלקות

להבדיל משאיבת שומן, הליך מתיחת בטן כן כרוך בהישארות של צלקת, אך אין הכרח שהיא אכן תבלוט. במה דברים אמורים? ובכן ראשית ניתן למקם את הצלקת כמה שיותר נמוך , מתחת לקו התחתונים, ושנית תלוי באופי הניתוח. כלומר ניתוח שמתמקד בעודפי עור שבעיקר ממוקמים באזור הבטן התחתונה עשוי רק להשאיר צלקת קטנטנה, אך אם עודפי השומן גם נמצאים באזור הבטן העליונה, הרי שאז רוב הסיכויים שתישאר צלקת יותר ארוכה באזור הטבור.

תזונה

גם מי שזכה לרדת בהצלחה במשקל, עשוי למצוא שהוא אינו בהכרח מוכן לעבור את הניתוח, וזאת כי לאחר ירידה דרסטית במשקל יש לבחון את איזון הוויטמינים בגוף. כמו כן באופן כללי יש לעבור אבחנה מקצועית רפואית בטרם ההליך, וזאת כי אחרי הכול גם אם מדובר בהליך אסתטי, עדיין מדובר בהליך פולשני.

גם וגם

לא מעט נשים אשר מבקשות לחדש את מראה גופן, בוחרות לנצל את מעמד הניתוח (עבור מתיחת הבטן) גם על מנת להרים את החזה. באופן שכזה בזכות ניתוח והרדמה בודדת ניתן לצאת בתום ההליך עם מראה הרבה יותר שלם והולם – עובדה שעשויה גם לחסוך בזמן, גם בהוצאת וגם בזמן ההחלמה.

Sorry, comments are closed for this post.