מידע חשוב על מתיחת פנים

מידע חשוב על מתיחת פנים 

בשנים האחרונות נדמה כי לכל בעיה אסתטית יש פתרון זמין, מהיר ובטוח. ולא בכדי, מספרם של המבקשים לעבור ניתוחים פלסטיים רק הולך ועולה. הצלחות חסרות לתקדים ניתן לראות בתחום זה כאשר בתחום ניתוחי פנים בכלל וניתוח מתיחת פנים בפרט אנו רואים הצלחה מסחררת ותוצאות הגורמות למטופלים להראות צעירים באופן משמעותי במיוחד.

אין ספק כי כל בעיה אסתטית גורמת ללא מעט רגשות תסכול ומבוכה ופוגמת במראה החיצוני באופן מהותי. כאשר עור הפנים הופך לנפול ומקומט המטופל נארה מבוגר ועור הפנים שלו מסגיר את גילו הכרונולוגי ואף למעלה ממנו. חבל להשלים עם מצב שכזה בעידן בו קיים פתרון מדויק לכל בעיה רפואית ואסתטית.

מה חשוב לדעת על מתיחת פנים?

מתיחת פנים הינו ניתוח פלסטי מבוקש אשר במהלכו ניתן מענה לבעיה של עור מזדקן. כאשר העור הופך למקומט ובעל חריצים המסגירים את עייפות החומר ובמקרה זה מעידים על עור מזדקן ומבוגר זה הזמן לחשוב ברצינות על ניתוח מתיחת פנים. חשוב לזכור כי לא רק פגעי הזמן גורמים למראה עור שכזה אלא עוד גורמים כמו חשיפה לשמש, גנטיקה, עישון ותזונה לקויה.

ניתוח מתיחת פנים מתאים למטופלים משנות הארבעים ואילך. הן גברים והן נשים פונים לקבלת מענה בתחום זה אם כי ניתן לראות בבירור יותר נשים המבקשות לעבור תהליך זה. כאשר עור הפנים הופך לחלק ומתוח יותר השפעה זו ניכרת במראה החיצוני של המטופל וגורמת לו להראות הרבה יותר צעיר ובעקבות כך גם להרגיש טוב יותר עם עצמו.

בניתוח מתיחת פנים שהוא הפופולארי בתחום הכירורגיה הפלסטית מסלקים עודפי השומן והעור וכך תורמים להחלקתו ולהרחקת הקמטים שעיטרו אותו והתווספו לו עם השנים.

איך בוחרים מנתח פלסטי למתיחת פנים?

בדרך להצלחת הניתוח חשוב לזכור כי ככל שמקפידים על בחירת המנתח כך ניתן להגיע לתוצאה טובה, אמינה ובטוחה יותר. מה זה רופא טוב?רופא טוב, מבצע ניתוח מתיחת פנים בהצלחה רבה לאורך שנים ונחשב לאחד מבכירי הרופאים המנתחים בישראל, חבר באיגוד הפלסטיקאים.
רופא טוב נחשב למומחה גדול בתחום, אשר מבצע ניתוח מתיחת פנים לטיפול בעור פנים מקומט, לחיים שמוטות, סנטר וכפול ועוד ותורם לשיפור משמעותי למדי של מראה עור הפנים אצל כל מטופליו שהנם שבעי רצון מן המהלך ומן התוצאה הסופית.

Sorry, comments are closed for this post.