מידע על כמה עולה מתיחת פנים?

מידע על כמה עולה מתיחת פנים?

כפי שידוע לכם, הנושא של רפואה פלסטית הוא נושא שאינו זוכה לתמיכה במסגרת סל הבריאות הממשלתי. התקציב לסל הבריאות הוא תקציב מוגבל המגיע ישירות מתקציב המדינה, ולכן העדיפות תמיד ניתנת לתרופות וטיפולים מצילי חיים או מרפאי מחלות. לעומת מצבים אלה, ניתוחים פלסטיים הם, ברובם המכריע, ניתוחים המתבצעים על בסיס של אסתטיקה, ואסתטיקה היא לא עניין מציל חיים, כך שהממשלה תמיד תעדיף לממן טיפולים בסיסיים ומשמעותיים יותר מאשר ניתוחים פלסטיים.

מכאן נובע, שאת עלות הניתוח תצטרכו לשאת בעצמכם, ולבצע אותו במסגרת פרטית. השאלה היא כמה זה יעלה לכם.

מתיחת פנים, ניתוח לכל דבר

ובכן, המחירים של ניתוחים פלסטיים יכולים לנוע בין אלפי שקלים בודדים ובין עשרות אלפי שקלים רבים, בהתאם לסוג הניתוח, ובהתאם למאפייני המקרה הספציפי. בביצוע ניתוח פרטי, צריך לזכור שמדובר במערך שלם העומד לרשות הניתוח, וזה כולל חדר ניתוח מצוייד במלואו, על כל המכשור היקר הנדרש, צוות ניתוח מקצועי וכמובן רופא מומחה ומקצועי. כל אלה כרוכים בעלויות רבות, ואין אף אחד אחר שיישא בעלויות או שיסבסד אותן, פרט לכם.

מחיר מינימום לכל ניתוח שהוא

מעצם הדברים הללו, אפשר להבין שלכל ניתוח יש איזשהו מחיר מינימום, ולבסוף גם אם מדובר בהליך מאוד פשוט של כמה דקות, תהיה לכך עלות גבוהה, פשוט בגלל שגם ההליך הפשוט הזה דורש את כל אותו מערך רפואי לביצועו. זאת הסיבה שאפילו הניתוח הזול והפשוט ביותר, יכול להגיע לאלפי שקלים. מאותה רמה, המחיר יכול רק לעלות, בהתאם לסוג הניתוח, רמת המורכבות שלו, והמקרה הפרטי של הפציינט.
קיימים פערים בין המקומות השונים

אפשר כמובן, ואפילו צריך, לבצע סקר שוק והשוואת מחירים בין האפשרויות השונות, ולא תמיד המקום היקר ביותר הוא הטוב ביותר ולהיפך. יחד עם זאת, במרבית המקרים הפערים לא יהיו בסופו של דבר גדולים ברמה כזאת שתצטרכו לוותר על מישהו איכותי בגלל המחיר, ולהיפך. ישנם מקרים בהם תוכלו למצוא פערים של אלפי שקלים בין מקום למקום, ואם המקום שהציע לכם את המחיר הזול ביותר עבור ניתוח מתיחת פנים, הוא גם מקום מומלץ ומקצועי, מה טוב.

Sorry, comments are closed for this post.