מילוי קמטים בוטוקס

מילוי קמטים בוטוקס

מילוי קמטים באמצעות בוטוקס הוא הליך כירורגי מהיר ופשוט יחסית שבעזרתו ניתן לטפל לא רק בקמטים אלא גם למנוע את המשך היווצרותם בעור, וכן למזער קמטים נוספים באזור של הטיפול. ניתוחים פלסטיים פופולריים נמנים עם טיפולי מילוי בעזרת בוטוקס בזכות הקלות היחסית שבה ניתן לבצען והתוצאות הטובות שהם מספקים בסופם. הליך מילוי קמטים מחייב לכאורה שימוש בחומר שחודר לשכבות השומן, הקולגן או שכבות שונות שנמצאות מתחת לקמט כדי להתפיח אותן בצורה שתאפשר לקמט להחליק ולהתיישר בעצמו.

טיפולי מילוי קמטים בעזרת בוטוקס

אולם כל עוד מדובר על מילוי קמטים בוטוקס, הטיפול נעשה באמצעות שיטה שונה הכרוכה בשיתוק עצבי ומקומי על מנת שהשרירים הזעירים בסביבת הקמט, אלו שאחראיים על הופעתו, לא מסוגלים לפעול עוד. בוטוקס הוא רעלן טבעי ועל כן השפעתו נפסקת לאחר פרק זמן מוגבל של כמה חודשים עד שנה לכל היותר. השיתוק שנגרם לשרירים במילים אחרות הוא איננו קבוע. מטעמים אלו וכאשר מעוניינים לשמור על מראה רענן וצעיר של הפנים לרבות מניעה של יצירת קמטים נוספים, חשוב לבצע את הטיפול שוב ושוב.

יתרונות הטיפול

תודות ליתרונות אלו ועוד רבים נוספים, טיפולי מילוי קמטים באמצעות בוטוקס הפכו לאחת מהשיטות הנפוצות והפופולאריות ביותר לטיפול בקמטים. ניתוחים פלסטיים המזכירים טיפולים אלו מזוהים עם מתיחות פנים, ולא אחת השימוש בבוטוקס נעשה כטיפול משלים לאחר ניתוחי מתיחת פנים. טיפולי בוטוקס למילוי קמטים נעשים תחת הרדמה מקומית על ידי זריקה או אלחוש. זאת כדי שהמטופלים לא ירגישו כאבים או לחצים בזמן החדרת החומר מתחת לעור. כדי להתאים את החומר לרפואה האסתטית הוא מופק ומעובד במעבדה סטרילית.

פרופסור אייל וינקלר הוא מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא תל השומר כיום. בין השנים 2005-2009 הוא שימש כיושב ראש הפלסטיקאים בישראל וכיום הינו מומחה לכירורגיה פלסטית, ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים וניתוחי שחזור מיקרו כירורגיים. פרופסור וינקלר נמנה עם כמה מהמנתחים הפלסטיים הטובים בישראל ומעניק סיוע הומניטארי למדינות עניות במסגרת תחום הרפואה האסתטית.

לחצי לצפייה בכתבה שהתפרסמה בוואי נט פרופסור אייל וינקלר מסביר על ניתוחים פלסטיים

Sorry, comments are closed for this post.