מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים
כיצד בוחרים מנתח פלסטי?
ראשית את החיפוש מהבית ברשת האינטרנט, מידע על המנתח, וכמובן בודקים את המידע היטב כדי לדעת שהוא אמין, חשוב לבדוק האם המנתח חבר באיגוד המנתחים הפלסטים, לבדוק עם יש למנתח אתר אינטרנט המציג דוגמאות והמלצות של מנותחים, חשוב ביותר הניסיון של המנתח, כאן אנו ממליצים על מספר מנתחים מובחרים העומדים בכל הקריטריונים ומבצעים ניתוחים רבים מדי חודש.

פרופסור אייל וינקלר

המלצות על מנתח פלסטי קיימות לרוב ברשת האינטרנט וחיפוש קצר יעלה שמות רבים. אבל בודדים הרופאים העוסקים בתחום זה גם כחלק התנדבותי ותורמים מזמנם ומניסיונם להצלת חיים של ממש על ידי שיפור איכות חייהם של המטופלים. כך המקרה אצל פרופסור אייל וינקלר אשר יוצא לעיתים קרובות על עוד אנשי צוות במשלחת מעבר לים לטפל בילידים מקומיים בעלי מומים מולדים כחיך שסוע ושפה שסועה וכך המקרה כאשר פרופסור וינקלר טיפל במסירות בחייל שנפצע במהלך מבצע "צוק איתן" וגרם לו לאור איתן בחייו באמצעות טיפול חדשני שבוצע במסירות אין קץ עד להשגת התוצאה המיוחלת.

בחירת מנתח פלסטי

בבחירה של מנתח פלסטי חשוב להסתכל לא רק על הרזומה והמוניטין של הרופא העומד לפניכם. לא רק המומחיות של הרופא הופכת אותו לגדול בתחומו אלא גם האופי שלו והגישה המקצועי ומעל הכול הרצון לתרום ולעזור וממש לשפר את המצב מכפי שהיה.

פרופסור אייל וינקלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "שיבא" תל השומר הינו אחד מבכירי הפלסטיקאים המומחים ביותר שישראל ידעה ששמו הולך לפניו. פרופסור וינקלר ביצע אלפי ניתוחים בתחום הכירורגיה הפלסטית בתחום הרפואה המשחזרת וסייע לאלפי חולים להתגבר על בעיות אסתטיות הנובעות מכוויות, טראומה, מחלת הסרטן וכו'.

הטיפול של פרופסור וינקלר בפצוע "צוק איתן"

אחד המקרים הידועים בו הלב הרחב של פרופסור וינקלר בא לידי ביטוי בשילוב מומחיותו רבת השנים וידי הזהב שלו הוא המקרה בו טיפל בחייל שנפצע בלחימה בעזה, אשר פניו נפגעו מרסיסים שחדרו לראשו. פרופסור וינקלר העניק לחייל זה טיפול כירורגי פלסטי ייחודי שכלל פילינג – קילוף השכבה העליונה של העור במטרה לשחזר את פניו מלפני הפציעה. לצפייה בערוץ יוטיוב של פרופסור אייל וינקלר לחצו

החייל שהוא מ"פ בתפקידו סבל מפגיעת הדף בפנים. בפגיעה זו טיפלו מיטב הרופאים כאשר על הטיפול ברסיסים פיקד פרופסור אייל וינקלר שהוא, כאמור, מנהל המחלקה הכירורגית – פלסטית בבית חולים שיבא. חשוב לדעת שבער נפצעו חיילים באופן דומה במהלך מבצע "חומת מגן" ונסעו לחו"ל לקבלו היות ונזדקקו לטיפול דומה. הטיפול אותו ביצע במסירות פרופסור וינקלר גרם להשבה הדרגתית של פניו לקדמותם ומזעור נזקי הפגיעה המלחמתית בפניו של החייל.
ד"ר מאייר יצחק

אז איך באמת בוחרים מנתח פלסטי? לפי המלצות? לפי תיק עבודות מרשים? לפי האינטואיציה? אני בחרתי את המנתח הפלסטי שלי לפי כל הפרמטרים הללו שכן חשוב לבדוק היטב לגבי מידת ניסיונו בתחום ומידת אמינותו של הרופא, תעודות המעידות על מומחיותו ועוד וכמובן לפי הכימיה בינן המטופל לבין הרופא שכן גם כאן מדובר בפרמטר חשוב מאין כמוהו להצלחת כל מהלך טיפולי קל וחומר להצלחת הליך של ניתוח פלסטי.

רבות מדובר על המלצה על מנתח פלסטי שכן רובנו בוחרים לפי המלצות ומחפשים את הידועים בכל תחום. כל מנתח פלסטי מומלץ מחזיק ברשימה ארוכה מאוד של לקוחות מרוצים ביותר שישמחו להמליץ עליו לכל דורש ועל מלאכתו המוצלחת והאמינה.

אחריות רבה מופקדת בידיהם של מנתחים פלסטיים ולכן אין כל סיבה מדוע נבחר אותם בפזיזות ובמהירות, שכן על כתפיהם תלויה אחריות רבה באשר לתוצאה המיוחלת הרצויה מבחינתנו וכמובן למענה הטוב ביותר עבור הבעיה האסתטית ממנה אנו סובלים.

כיצד לבחור נכון מנתח פלסטי

ראשית, מומלץ לא להתרשם ממחירים אטרקטיביים או מתוצאות של ניתוחים המוצגות לראווה ומעידות על הצלחותיו של המנתח. מומלץ לבדוק במו עיניכם את התוצאה ולבחון אותה מקרוב אם אפשר על מטופלים שעברו אצלו את ההליך אותו אתם רוצים לעבור.

שנית, עליכם לבדוק לעובי הקורה באשר לניסיונו בתחום האמור וכמובן באשר למומחיות שלו בתחום זה. מנתחים פלסטיים מתמודדים עם אתגרים גדולים ורק הבכירים בהם עומדים בכך בכבוד ובהצלחה רבה לאורך השנים.

אני בחרתי לאחר בדיקה מעמיקה ומקיפה את ד"ר מאייר יצחק העומד בראשה של מרפאת מאייר קליניק וממליצה בחום על מנתח זה לכל בעיה אסתטית שכן, מדובר ברופא משכמו ומעלה אשר התרשמתי עמוקות בפגישת הייעוץ מן הרקע הרפואי העשיר שלו בתחום הכירורגיה הפלסטית ומשנות הניסיון הרבות שלו בתחום ומהתפקידים אותם ביצע לאורך השנים, שהובילו לכך שכל ניתוח מסתיים בתוצאה טבעית, בטוחה ובעיקר טובה ולשביעות רצונם המלאה של המטופלים שלו.

אשמח להמליץ על רופא זה לכל מטופל המתלבט או חושש מפני ניתוח פלסטי כזה או אחר ולענות על השאלות המתעוררות בשמחה.

ד"ר רובינפור מנו

מי מאיתנו לא היה רוצה לעצור את שעון הזמן ולא לסבל מפגעים בעור הפנים שלנו המגלים את גילנו האמיתי? הרי משאת נפשם של כולנו היא להראות צעיר וכמה שיותר כך מוטב.

אבל אין מה לעשות שהרי הזמן נותן את אותותיו בכל אחד ואחת מאיתנו. כל מה שנותר הוא לפנות למומחים ברפואה האסתטית ולקבל מענה לבעיה האסתטית ממנה אנו סובלים.

בימינו, כל הליך כירורגי נחשב להרבה יותר קל ופשוט לעומת הליך זהה שהתקיים בעבר. ניתן לומר בהחלט כי באמצעות סכין המנתחים היופי חוזר ובגדול וזאת במידה ובוחרים נכון מנתח פלסטי מומחה בכירורגיה פלסטית אשר שמו הולך לפניו בכל הנוגע להצלחות הניתוחים אותן הוא מבצע.

אז כן, גם אני החלטתי להצטרף לסטטיסטיקה ולנתונים המעידים על כך שרבים מהגברים והנשים פונים לקבלת מענה רפואי כירורגי בתחום האסתטי.

מתיחת פנים מוצלחת רק אצל ד"ר רובינפור מנו

במסגרת בירוריי ובדיקותיי אחר מנתח פלסטי מומלץ בתחום מתיחת פנים הגעתי לד"ר רובינפור מנו שנחשב לבכיר ומומחה מאוד בתחום זה. תמיד חלמתי על עור פנים מתוח, צעיר ורענן והנה באמצעות ניתוח מתיחת פנים שעברתי אצל ד"ר מנו רובינפור הצלחתי להגישם את החלום.

הצערת עור הפנים שלי שסבל מקמטים נוראיים התאפשר באמצעות מלאכתו הנאמנה של ד"ר רובינפור בו בחרתי עבור מהלך זה.

מאחר ומדובר באחד הרופאים המומלצים בתחום הרפואה האסתטית בישראל ידעתי כי אני בידיים טובות ואמינות ואכן הרגשתי הייתה מוצדקת במיוחד. יתר על כן, ההמלצות החמות והרבות שמצאתי אודותיו באינטרנט גרמו לי להבין שמדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה.

תוצאות ניתוחי מתיחת פנים הינן אינדיקציה להצלחה

כאשר מנתח פלסטי מיומן מבצע עשרות רבות של ניתוחים פלסטיים מוצלחים הרי שמודבר בבעל ניסיון וכמובן שניסיון הוא פרמטר חשוב המעיד על מומחיותו של כל רופא, על אחת כמה וכמה רופא העוסק במתן פתרונות אסתטיים בהליכים כירורגיים ופלסטיים. לכן אני ממליצה מאוד על ד"ר רובינפור אם אתם מעוניינים בניתוח פנים מוצלח בעל תוצאה טבעית במיוחד.

ד"ר שלום שאלתיאל

מומחה להשתלת שיער בשיטה החדשה, נחשב למייסד השתל שיער בישראל.

ד"ר שאלתיאל הכתובת שלכם להשתלת שיער מוצלחת

אם גם אתם סובלים מנשירת שיער והתקרחות בדיוק כפי שאני סבלתי ממנה השורות הבאות מיועדות עבורכם. שנים רבות סבלתי מנשירת שיער ולאורך אותן השנים ידעתי שמדובר בתופעה נפוצה במיוחד הפוקדת שני שליש מהגברים ולא מעט נשים. הסיבות להופעת נשירה אצל גברים שונה מהסיבות להופעתן אצל נשים אך המשותף לשני המינים הוא שנשירת שיער אכן גורמת לרגשות תסכול, מבוכה, בושה ועוד מאחר והיא פוגמת באופן ניכר במראה החיצוני שלנו.

מאז ומתמיד סבלו יותר גברים מנשים מנשירת שיער ומאחר ושיער הראש היה מאז ומעולם סמל מובהק למראה רענן וצעיר וסמל לגבריות, כוח ועוצמה הרי שכל גבר סבל ממנה ניסה להיפטר מהבעיה האסתטית אחת ולתמיד באמצעות דרכים שונות.

פתרונות לבעיית נשירת השיער

אחד הפתרונות המקובלים ביותר לכל גבר שסובל מנשירת שיער הוא פשוט לגלח את כל שערות ראשו שנותרו ולהתהלך עם קרחת נוצצת. רבים חשובים שמדובר בעניין אופנתי, נשים במיוחד, אבל הגברים בדרך כלל לא שמחים כלל וכלל לגלח את כל השערות במטרה להסתיר את ההתקרחות שממנה הם סובלים על אף גילם הצעיר. ישנם גברים שנוהגים לחבוש כובע מסוגים שונים וזאת על מנת להתהדר במראה אופנתי וצעיר ולא במראה מבוגר המקנה מראה מקריח של שיער הראש.
כך או כך, מדובר בפתרון שאינו מעניק במאומה הקלה על הבעיה היות והשערות ממשיכות לנשור לאיטן ואין מה שיעצור בעדן את המשך התהליך.

בדרך כלל, בשלב כלשהו בו הנשירה מאוד מפריעה לסובלים ממנה פונים הגברים לקבלת טיפול תרופתי אבל ממה שביררתי הטיפול בדרך כלל לא מועיל באותה מידה שהוא מזיק שכן הוא כולל תופעות לוואי שאינן נעימות ונטילת התרופה מתבקשת לאורך שנים על מנת לראות שינוי של ממש.

השתלת שיער נגד נשירה

משורות אלה, עולה כי נשירת שיער עשויה לבוא אל סיומה באמצעות השתלת שיער ולפי מה ביררתי רבים מהטופלים שביצעו השתלת שיער אצל רופא מומחה שבעי רצון מהמהלך וזכו לתוצאות אמינות במיוחד. לכן החלטתי גם אני לנסות בעיקר משום שלא היה לי מה להפסיד. כאשר התחלתי לברר אודות תהליך השתלת שיער הבנתי כי ישנם רופאים שאינם כה מיומנים בתחום וישנם רופאים בכירים בעלי שנות וותק רבות המתמחים בהשתלות שיער בשיטות שונות.

החלטתי לפנות לרופא בכיר במיוחד ובולט בתחומו העומד מאחורי שיטה חדשה להשתלת שיער שנחשבת פורצת דרך ומסעירה בתחום. פניתי לד"ר שאלתיאל, פנייה שהתבררה כמוצלחת ביותר עבורי. לראשונה, פגשתי באדם משכמו ומעלה, מסור, נעים הליכות ובעיקר מקצועי, בקיא ברזי המקצוע ומיומן בכל השיטות והטכניקות הקיימות בתחום. נוכחתי לדעת שמדובר ברופא מומלץ ביותר מאחוריו עומדות הצלחות רבות, ולכן החלטתי ללכת על התהליך בלב שלם.

כעת, כאשר אני כה מרוצה מהתוצאה של השתלת שיער ובטחוני העמי חזר אלי וכך גם מראה השיער האחיד והמלא אני יכול לומר עם יד על הלב: ד"ר שאלתיאל הוא הכתובת שלכם לפתרון בעיית נשירת השיער ממנה אתם סובלים!