מתיחת פנים בשביל להיראות צעירים

הטבע עושה את שלו, אין מה לעשות עם זה ואי אפשר להתנגד לזה. הטבע של בני האדם הוא להזדקן ועוד לא המציאו תרופה שתעצור את ההזדקנות עם כי יש היום כבר תכשירים שמעכבים הזדקנות בחלקים שונים של הגוף. נשים רבות המגיעות לגיל העמידה מתוסכלות מהשינויים הגופניים הכוללים ירידה של המצח, התדלדלות הצוואר, צניחת העפעפיים וכדומה, וכיום הרפואה הקוסמטית מציאה מספר פתרונות לבעיות מעין אלו כשאחד מהפתרונות הללו הוא ניתוח מתיחת פנים אשר יצעיר את העור וייתן מראה יפה יותר ורענן יותר לשנים רבות.

האם כל אחת יכולה לעשות מתיחת פנים?

רוב הנשים יכולות לעשות מתיחת פנים, וכל מה שהן צריכות הוא לבדוק עם רופא המשפחה שלהן שאין להן בעיה וכמובן לדבר על זה עם המנתח. אז מי לא יכולה לעשות? קודם כל מעשנות לא יכולות לעשות את הניתוח הזה אם הן עישנו חוד לפני הניתוח, מה שאומר שצריך להפסיק לתקופה כזו בכדי שניתן יהיה לעשות את הניתוח, וכמובן גם חודש לאחר הניתוח אסור לעשן, ובנוסף ישנן נשים עם רגישות לחומרי ההרדמה, חומרים אשר עלולים לגרום לתגובות אלרגיות, ואם הן יודעות את זה הן חייבות לדווח ואם לא אז הן צריכות לוודא שאין להן רגישות כזו.

האם ישנם סיכונים מסוימים במתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים נחשב כיום לניתוח די סטנדרטי, וברוב המקרים את שום סכנות או סימפטומים שליליים לאחר הניתוח. מה שכן יכול להיות זה דימום תת עורי לכמה ימים, צלקות זמניות, וכדומה, אך כפי שציינו ברוב המקרים התופעות הללו עוברות לאחר זמן לא רב.

בכל דבר שנראה לא תקין לאחר הניתוח צריך ללכת לרופא המנתח או לרופא המשפחה בכדי שיבדוק, וכשמדובר על נשים מעשנות הן חייבות לדעת שהן מסכנות את עצמן אם הן מעשנות לפני או אחרי הניתוח.

מי שהמראה החיצוני שלה חשוב לה, ומפריע לה מאוד הזדקנות העור, יכולה תמיד לבדוק את האופציה של מתיחה של הפנים.
ניתוח כזה ישנה לגמרי את מראה הפנים וייתן לו חיות ורעננות.

אחד המנתחים הבכירים בניתוח מתיחת פנים הוא ללא ספק ד"ר רובינפור מנו לחצו למידע נוסף