מתיחת פנים למראה צעיר

מתיחת פנים מידע וכמה טיפים

מתיחת פנים למראה צעירהאם אתם מעוניינים ליהנות ממראה פנים צעיר, חלק ונעים? האם חשבתם לעבור מתיחת פנים למראה צעיר וללא קמטים? אם כן, כדאי לדעת כי יש מספר שיטות וטכניקות לבצע מתיחת עור הפנים והצוואר ולכן חשוב לפנות למומחה בתחום ולקבל ייעוץ מקצועי. עוד לפני קבלת ההחלטה על שיטה זו או אחרת מומלץ לקרוא ממדע על התחום ולהבין מהן היתרונות של כל שיטת טיפול ואיזה אפשרויות עומדות בפניכם. כיום יש מגוון שיטות חדשות ללא ניתוח אך עדיין הניתוח להרמת ולמתיחת עור הפנים נחשב לפופולארי והתוצאות המתקבלות איכותיות ונשארות לאורך זמן. בנוסף, יש שיטות להחלקת ולהעלמת קמטים באמצעות פילינג, זריקות בוטוקס ומילוי קמטים בחומרי מילוי טבעיים כמו גם אפשרות החלקת קמטים וקמטוטים באמצעות מכשירי לייזר ייעודיים או מכשירי גלי אור.

צניחת רקמות עור הפנים והצוואר והיווצרות עודפי עור, מומחה למתיחת פנים ד"ר רובינפור מנו לחצו למידע בנושא מתיחת פנים

כתוצאה משינויים הורמונאליים וככל שאנו מתגברים נוצרים שינויים ברקמות העור וברקמות מתחת לעור. מרקם עור הפנים משתנה כתוצאה מהתמעטות סיבי הקולגן והאלסטין, העור נרפה ונעשה דק יותר ועם השנים וככל שמתבגרים נוצרים עודפי עור בצוואר, מתחת לקו הלסת ובקדמת האוזניים וגם עצמות הלחיים והלסת סובלות מדלדול והשומן התת עורי צונח מטה בגלל הגרביטציה, הגיל והשינוי במבנה הפנים. לכן, ניתוח או טיפולי מתיחת פנים מאפשרים להדק את רקמות החיבור אשר עוטפות את שרירי הפנים, למתוח את העור, להסיר עודפי עור באזורים שונים ובהתאם לטכניקת הטיפול ניתן להרים את עור הפנים ולהחליק קמטים ואף להעלימם.

טכניקות שונות

כאמור, יש טכניקות ושיטות שונות לבצע מתיחת פנים ובין השיטות הקיימות- ניתוח בהרדמה מלאה או חלקית בו מבצעים חתכים בקו השיער או צמוד לאוזניים ומותחים את העור, מחדירים שומן צמחי ומבצעים טיפולים נוספים, מתיחה באמצעות חוטים- טיפול חדש יחסית המאפשר תוצאות מהירות ללא ניתוח למשך כשנתיים, פילינג וטיפולי לייזר במכשיר לייזר ייעודי להצערת העור ולהעלמת קמטי הבעה ולהסרת כתמים או טיפול באמצעות מכשיר גלי רדיו הדומה במתכונתו לטיפול הלייזר. כמו כן ניתן לבצע פייסליפט באמצעות הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי טבעיים.