מתיחת פנים מרכז מומחים וינקלר קליניק

אנשים רוצים להראות צעירים לנצח

עם השנים שחולפות הגוף מתעייף אך הנפש עדיין צעירה וצמאה לחיים אנרגטיים ומלאי שמחה, זאת אחת הסיבות שרבים האנשים אשר רוצים להראות צעירים לנצח, להראות כמו בעבר ולשמר את מה שאינו עוד. המראה החלק והצעיר אינו נשאר לנצח למרבה הצער, ואילו הזמן עושה את שלו – העייפות ניכרת מתחת לעיניים, קמטים אותם הרווחנו מופיעים על פנינו וקווי הפנים הכללים כבר לא כמו שהיינו רגילים. כיום כבר יש פתרונות לכך.

הפתרונות המוכרים

לנזקי הגיל השונים קיימים פתרונות רבים אשר מאוד פופולריים בעולם, אחד הפתרונות  הוא מתיחת הפנים. תהליך מתיחת הפנים זהו תהליך מוכר מאוד ברפואה האסתטית וליישומו קיימות מספר טכניקות. מצד אחד , קיימת הטכניקה המוכרת והוותיקה שבאמצעותה משחזרים את תווי הפנים הצעירים על ידי חתכים קטנים באזורים שונים ומבצעים שאיבת שומן בכדי למנוע צלקות עתידיות בולטות. מאידך קיימת כיום גם טכניקה חדישה אשר מאפשרת זמן החלמה מהיר בהרבה ואף חזרה לשגרה מידית והיא באמצעות העברת חוט דק מתחת לעור אשר מותח אותו. בפגישה עם הכירורג הפלסטי במרפאת במרכז מומחים וינקלר קליניק הוא יסביר על התהליך אותו הוא מבצע ויוכל לענות על כל השאלות כך שתרגישו בטוחים ורגועים לקראת התהליך המיוחד ומשנה החיים הזה.

תהליך הניתוח

ביצוע ניתוח מתיחת פנים אשר כולל חתכים קטנים ושאיבת שומן נחשב כניתוח לכל דבר ועניין. התהליך מתחיל בהרדמה כללית, עליה אחראי רופא מרדים, והניתוח עצמו מבוצע על ידי הכירורג הפלסטי עמו ביצעתם את תיאום הציפיות. הכירורג הפלסטי יבצע חתכים באזורים שסומנו מראש, ישאב שומן מהאזורים הרצויים ויוריד את עודפי העור. התהליך עצמו הוא תהליך סטנדרטי וידוע בעולם ולכן הסיכויים לסיבוכים קטן. עם זרת חשוב שקיימים מספר סיבוכים כמו בכל ניתוח אחר וביניהם זיהומים מקומיים, פגיעה בתאי עצב ועוד, לכן חשוב מאוד לבחור רופא אחראי ובעל ניסיון רב בתחום עליו תוכלו לסמוך. רופא כזה לדוגמה, הוא פרופסור אייל וינקלר, מנהל מרפאת וינקלר קליניק ואחד הכירורגיים הפלסטיים הבכירים בישראל. ביצוע ניתוח אצל רופא כה מנוסה ובעל שם כה מוכר, מבטיח לכם את הרוגע שאתם בידיים טובות.

אם כך כיצד באמת בוחרים אצל מי עושים את הניתוח?

מציאת הרופא המנתח המתאים היא אחת ההחלטות החשובות שיש לעשות לפני שניגשים לכל ניתוח. הרופא המנתח שאתם בוחרים חייב להיות איש מקצוע מנוסה, אשר ילווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו. מעבר לכך, על הרופא לדעת לייעץ לכם נכונה ולדעת מה יתאים עבורכם במיוחד. כפי שהזכרנו קיימים רופאים מסוימים כמו פרופסור אייל וינקלר ששמו הולך לפניו וזאת בזכות הפעילות הענפה שלו לאורך הקריירה בניתוחים פלסטיים שונים ומשלחות רפואיות ברחבי העולם, בעיקר למדינות עולם שלישי כחלק מהשליחות האישית אותה הוא מרגיש מתוקף תפקידו כרופא. בחירת רופא מנוסה כזה תזניק הן את הביטחון בניתוח והן את ההרגשה הפנימית שלכם עם החלטה כה חשובה.

ההחלמה ממתיחת הפנים

תהליך ההחלמה ממתיחת הפנים כולל תפרים על העור ונפיחות באזורים שונים, למרות שההחלמה עצמה לא כרוכה בכאבים חזקים במיוחד, המטופל ישוחרר לביתו עם תחבושות אשר יוסרו לאחר כשבוע. שבועיים לאחר הניתוח אפשר לחזור לשגרת חיים רגילה אך עם מראה הרבה יותר צעיר.

Sorry, comments are closed for this post.