ניתוחים פלסטיים מובילים

ניתוחים פלסטיים מובילים בישראל

מסתבר שאנחנו צרכנים של ניתוחים פלסטיים. ארבעת הניתוחים הפלסטיים המובילים בארץ מבחינת הדרישה הם ניתוחי אף, שאיבת שומן, הגדלת חזה ומתיחת בטן. כולם קשורים לאסתטיקה ולא לרפואה.
התרבות שלנו תובענית בכל מה שנוגע ליופי ואסתטיקה, ואנשים יעשו הכל כדי להשיג את היעד הנכסף של להיות יפה, חטובומושך ומן הסתם יעזו פחות לשים את עצמם מתחת לאזמל המנתחים לצרכי בריאות, למעט כאשר אין ברירה.

ניתוח אף מאוד נפוץ
בישראל, ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר (ביחד עם ניתוח הגדלת חזה). ניתוח אף הוא בין ניתוחים הפלסטיים הוותיקים ביותר בעולם הרפואה, כאשרהמטרה היא לעצב את אף המטופל כך שיקבל מראה טבעי, רגיל ומותאם לפניו.
כדי להשיג את אפקט המראה הטבעי מנתח פלסטי מבצע לרוב את הניתוח דרך הנחיריים וכך פוגע בכמה שפחות רקמות. במקביל הוא גם משתדל ללכת עם הגישה השמרנית שאומרת שפחות זה יותר, כלומר- מוריד פחות עצם וסחוס והאף נראה יותר טבעי.

ניתוח מתיחת בטן
ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח אסתטי אשר מטרתו לעצב את איזור הבטן, להסיר עודפי עור ולהצמיד את הבטן כך שתקבל מראה צעיר, יפה ומתוח. הניתוח מבוצע במי שהוריד ק"ג רבים ממשקלו ונותר עם עודפי עור רבים ומדולדלים. או לחילופין לאחר ניתוח שאיבת שומן שגם אחריו נותרים עודפי עור רבים ורפויים. ניתוח לשאיבת שומן גם הוא נעשה משיקולים אסתטיים בלבד ומטרתם לעצב את הגוף. רק חלק קטן מניתוחים אלה נעשה מסיבות רפואיות.

ניתוח הגדלת חזה צפו בסרטון של ד"ר מאייר יצחק בשיתוף ערוץ הבריאות על ניתוחים פלסטיים ו הגדלת חזה
ללאספק, ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הנפוץ, הפופולרי והמקובל ביותר בישראל ובעולם כולו, מיד אחרי ניתוחי אף.
חשוב למצוא מנתח פלסטי טוב, ותיק במקצוע ומנוסה מאד. מנתח פלסטי שלא מצליח לקנות את אמון המטופלת שלו עודה רק חצי עבודה מוכשר ככל שיהיה.
רק אמון מלא ושקיפות יביאו לתוצאות מקסימליות של ניתוח קוסמטי שבו ציפור הנפש של המטופלת מונחת על הכף ועליה לחוש שהיא סומכת על הרופא שלה שיגשים את חלומה.