ניתוחי אף

ניתוחי אף

ניתוחי אף הם מהניתוחים המבוקשים ביותר שקיימים, ומבוצעים בבית חולים בהרדמה מקומית עם טשטוש עמוק בנוכחות מרדים מומחה והמטופל אינו חש דבר.
ניתוחי אף נעשים דרך הנחיריים, ובמהלכם מתקנים את השלדה פנימי של האף שכולל עצמות וסחוס.

ניתוחים אלה כוללים ניתוחי אף רגילים או ניתוחי אף חוזרים אצל מטופלים שנותחו במקום אחר ולא היו שבעי רצון מהתוצאות.
כמו בניתוחי הגדלת חזה, גם כאן דרושה ראייה תלת ממדית טובה ויצירתיות כדי לקבל תוצאות מרשימות.

קיימות שתי שיטות עיקריות לביצוע ניתוחי אף

הראשונה – כפי שהזכרנו – מבוצעת דרך הנחיריים ולא משאירה סימן חיצוני. רוב ניתוחי האף מבוצעים בשיטה זו. השיטה השנייה ניתוח אף פתוח מטבע הדברים מורכבת יותר ומותירה צלקת חיצונית בין הנחיריים. בשיטה זו ניתן לקבל גישה נוחה יותר לסחוסים שבקצה האף. שתי השיטות כאחת ותיקות בעולם הכירורגיה הפלסטית. החידושים היחידים בתחום דווקא דוגלים בגישה השמרנית של ביצוע שינוי מינימלי ככל שניתן כדי לשמר את מראהו הטבעי של האף.

כיצד לבחור מנתח אף טוב?

ובכן, בראש ובראשונה מנתח פלסטי טוב הוא מנתח שהתנסה בהרבה מאד (!!!) ניתוחים מהסוג שאתם זקוקים לו. ניסיון רב משכלל מיומנויות. כמו כן, ברור מאליו שעליו להיות מאד מוכשר ויצירתי, בעל ראיה תלת ממדית מפותחת והרבה דמיון. תכונות דומות נדרשות ממנתח פלסטי שמבצע ניתוחי הגדלת חזה. בנוסף, חשוב שתחושו שאתם נותנים אמון רב ב- מנתח פלסטי שמלווה אתכם. ולבסוף – המחיר שהוא גובה, אבל חשוב לזכור שלפעמים זול יוצא יקר….

ניתוחי הגדלת חזה וניתוחי אף –מדוע הם מבוקשים כל כך?

ניתוח להגדלת החזה מעניק לאישה הרבה בטחון בנשיותה…בטחון שלא היה שם קודם. מאישה ביישנית היא יכולה להפוך לאישה מלאת בטחון ולהתלבש בהתאם. ואנשים שמגיעים לנתח את האף סובלים אף יותר.

את האף לא ניתן להסתיר, הוא נטוע במרכז הפנים ולא ניתן לכסותו. אף מעוקם, שבור, ארוך או בולט מדי הוא פגם מאד בולט ופוגם גם הוא בביטחון העצמי של האדם שנושא אותו. וזו הסיבה לפופולאריות שלו.