ניתוחי מתיחת פנים

כיצד עושים בישראל ניתוחי מתיחת פנים?

2 סוגי מערכות בריאות בארץ והשפעתן על הדרך בה אנשים מזמינים תור אצל רופא המטפל בבעיות עור פנים.

הרפואה הישראלית ידועה למרחקים. מכל העולם באים לארץ תיירים במסגרת מה שנקרא תיירות רפואית. מי שיתפתה לחשוב שמערכת הבריאות הישראלית היא אחת ממערכות הבריאות הטובות בעולם, יטעה טעות מרה. אולי פעם המצב במערכת הבריאות הציבורית בארץ היה טוב יותר, אך כיום המצב הוא בכי רע. בבתי החולים בארץ יש מחסור ברופאים מקצועיים, מחסור במיטות אשפוז וכתוצאה מזה, מחסור בתשומת לב של הצוות הרפואי לחולים המאושפזים במוסדות הטיפול בבריאות השייכים למדינה. המצב שונה בתכלית במערכת הבריאות הפרטית.

למה מרפאות פרטיות מציעות רמת שירותים כה גבוהה למטופלים בהן?

המצב במערכת הבריאות הציבורית הביא לכך שטובי הרופאים עזבו אותה ועברו לסקטור הפרטי בו נמצא הכסף הגדול, אפשרויות קידום רבות יותר וכו. כך למשל רופא מומחה בתחום הפלסטיקה שיש לו ניסיון רב ומוניטין מעולה בתחום של עשיית ניתוחי מתיחת פנים יכול לקבל עשרות אלפי שקלים תמורת מתיחת פנים בודדת. המחיר שהרופא מבקש תמורת שירותיו קשור כמובן לשם שיצא לרופא זה בקרב המטופלים שלו לשעבר. תחום של ניתוחי מתיחת פנים הוא תחום כל כך עדין, שיש צורך בדיוק של יהלומן מצד הרופא, כדי לעשות את הניתוח של מתיחת פנים על הצד הטוב ביותר.

מיהו קהל היעד העיקרי של תחום ניתוחי מתיחת פנים בארץ?

בדרך כלל, אנחנו יכולים לראות נשים בגילאי ה-50 ואילך שמתגוררות באזור המרכז ונהנות מרמת חיים גבוהה שמגלות את העניין הרב ביותר בטיפולים ובדרכי הטיפול החדשים בעור מלא קמטים או נפול. כמובן שאפשר היה להסתפק בטיפולים קוסמטיים, לקנות קרמים יקרים, לעשות מסיכות שמחדשות את תאי עור הפנים ולנסות דרכים אחרות כדי לשמור על בריאות העור, אך כל השיטות הללו נותנות תוצאות רק כעבור זמן ארוך, ואילו מתיחת פנים גורמת להן להיראות צעירות יותר מיד אחרי הורדת התפרים או ירידת הנפיחות בפנים.

השינוי החיצוני צריך להיות מלווה בשינוי פנימי!

כל זה טוב ויפה, אך לאמיתו של דבר, כל ניתוח כזה (אם בן אדם כבר החליט לעבור אותו), כדאי שלפחות יהיה מלווה בניסיון לעשות גם שינוי פנימי ביחס לסוגיות כמו חיצוניות, חיים, זקנה וכדומה. בלי לחוות דעה לכאן או לכאן, האנרגיה הפנימית של בן אדם חשובה לאין שיעור יותר מאשר כל מתיחת פנים הכי מוצלחת שנעשתה על ידי רופא מומחה בעל שם עולמי.

טיפול חדשני לייזר לצלקות אקנה