ניתוחי עפעפיים

ניתוחי עפעפיים

דברים חשובים ביותר שיש לדעת על ניתוח עפעפיים לפני שמחליטים על ביצוע שלו! המשך לקרוא…

כאשר אומרים ניתוח עפעפיים הכוונה הינה לניתוח אשר המטרה שלו הינו הסרה מוחלטת של עודפי עור באזור העפעפיים תוך כדי העלמה של מה שקרוי שקיות עפעפיים. ואילו ניתוח עפעפיים נחשב לאחד מן הניתוחים הפלסטיים הנפוצים והפופולאריים ביותר בישראל, ניתוח שלעיתים קרוי בשם הרמת גבות

או מתיחת עפעפיים

ואילו קיימים שני סוגים של ניתוחים אלו. הסוג הראשון הינו ניתוח הרמת עפעפיים עליוניים ואילו השני נוגע להרמת העפעפיים התחתונים. וכל מה שנוגע למהות הניתוח, המטרה הראשית של ניתוח זה ללא שום ספק הינה עיצוב והקניית מראה חדש, בריא, מעוצב יותר של העיניים, עיניים אשר איבדו מן המראה הצעיר שלהן כתוצאה מזקנה, סיבות בריאותיות שונות ועוד.
דברים חשובים ביותר שיש לדעת על ניתוח עפעפיים לפני שמחליטים על ביצוע שלו! המשך לקרוא…

כתוצאה מן העובדה כי ניתוח עפעפיים נחשב לניתוח פלסטי באופן יחסי מסובך ורגיש מאין כמוהו, יש דברים שצריכים לדעת הרבה לפני הניתוח וזאת על מנת שהוא יעבור באופן חלק וללא שום בעיות – הן מצד המנותח והן מצד המנתח. ואילו קודם כל צריך לבצע אחר כל ההוראות שהמנתח הפלסטי נותן למנותח. הוראות אלו כוללות בתוכן הנחיות בכל מה שנוגע לתזונה נכונה לקראת

הניתוח, נטילה של תרופות אם קיימת, צריכה של ויטמינים ומינרליים חיוניים ביותר לגוף האדם, הפסקת עישון שהינה הכרחית, צריכת אלכוהול שהינה אסורה ועוד. מעבר לכך, על המנותח להימנע באופן מוחלט מפני חשיפה לשמש, לבטח של אזור העפעפיים, האזור שבו הולך להיות מבוצע הניתוח עצמו. ואילו הוראה חיונית ביותר שיש למלא אחריה הינה נוגעת לקביעת מועד הזמן של ניתוח עפעפיים כאשר ההמלצה הטובה ביותר הינה קביעה שלו לאחר סיומו של המחזור החודשי.

דברים חשובים ביותר שיש לדעת על ניתוח עפעפיים לפני שמחליטים על ביצוע שלו! המשך לקרוא…

חרף העובדה כי ניתוח עפעפיים נחשב לניתוח מסובך ובעל רגישות גבוהה, מדובר בניתוח אשר נחשב לקל ופשוט באופן יחסי לעומת ניתוחים פלסטיים אחרים. מעבר לכך, ניתוח עפעפיים מתרחש בקליניקה בבית חולים, באמצעות הרדמה כללית או מלאה ונמשך כמה שעות כאשר המנותח לא מורשה לחזור הביתה עד לאחר 10 שעות של שהייה בבית החולים! ובהמשך למה שנאמר לעיל, ניתוח עפעפיים, וזאת על מנת שהוא יצליח חייב להתבצע בדיוק לפי הספר, הן מצד המנותח והן מצד המנתח!