עו"ד רשלנות רפואית – פנייה בעקבות אבחון מחלות שגוי

אבחון נכון הוא חלק משמעותי מתהליך הריפוי. המטופלים מגיעים אל הקליניקה עם מיחושים וסימפטומים אשר יש לתרגם לאבחנה זו או אחרת. כמו בכל תחום אחר, גם כאן מתרחשות טעויות. קיימים לא מעט מקרים בהם מתבצע אבחון שגוי או אבחון אשר מעיד על רשלנות רפואית. חשוב לציין כי אישום ברשלנות מתייחס למקרים בהם מדובר בהזנחה פושעת, חוסר יידע, קיבעון מחשבתי או טעות אנוש.

אם אתם או אחד מבני המשפחה שלכם נפגעת עקב אבחון שגוי, כדאי יהיה לגשת במהרה לקבלת ייעוץ משפטי. עו"ד רשלנות רפואית יוכל לספק עצות שימושיות במהרה וללוות אתכם לכל אורך הדרך. איסוף נכון של מידע ועדויות משמעותי להצלחת התהליך.
איך בוחרים עורך דין מתאים?

הבחירה בעורך דין בעל ניסיון והכשרה מתאימה, משמעותית להצלחת התביעה. הניסיון הוא שמאפשר לעורך הדין להרכיב נכון את תיק התביעה, לאסוף עדויות ולהציג את הדברים כנדרש. הוא יודע אלו סכומי פיצוי כדאי לדרוש ומתי מומלץ לחתום על הסכמים מחוץ לכותלי בית המשפט.
האם כל אבחון מתמשך או אבחון רשלני?

בסיס לתביעת רשלנות רפואית הוא הוכחה לגרימת נזק. כאשר האבחון השגוי אינו מביא כל נזק פיזי או נפשי, לא ניתן יהיה לקבל פיצוי. נציין כי גובה הפיצוי נקבע ביחס ישיר למידת החומרה של הנזק שנגרם. נרחיב ונפרט כי ניתן לקבל פיצוי גם בעבור גרימת נזק כספי עקב אבדן ימי עבודה.
באלו סיטואציות ניתן יהיה להגיש תביעה?

פנייה אל עו"ד רשלנות רפואית לקבלת ייעוץ נגישה בעבור כולם. אם יש לכם ספק, כדאי לפנות ולקבל מענה לכל השאלות. תביעות רשלנות רפואית ניתן להגיש במקרים בהם האבחון השגוי גרם לנזק, נגרם בעקבות טעות רישום, בוצע בניגוד לנהלים, הביא לנזקים בלתי הפיכים. תביעות מוגשות גם בשל ילדים, תינוקות או קשישים.
עו"ד רשלנות רפואית מחירים.

עלות הטיפול בתביעה נקבע בהתאם למורכבות התהליך והדברים. קיימים עורכי דין אשר קובעים שכר שעתי קבוע, בעוד שאחרים קובעים את שכרם על פי סכום הפיצוי אשר מתקבל בתום התביעה. נציין גם כי המחירים משתנים בהתאם לאיכות העבודה, מוניטין וניסיון מקצועי.