פינוי זמן להשוואת ניתוחים פלסטיים

אם גם אתם חלמתם להעניק לעצמכם את מראה החלומות שלכם ולא ידעתם מהיכן להשיג את המימון הגעתם למקום הנכון. ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיאפשרו את הבחירה האידיאלי עבורכם במחיר הנוח ביותר, במידה ואכן החלטתם כי זה השינוי המתאים לכם. ניתוחים פלסטיים אינם עניין של מה בכך ולכן רצוי לבצע את כל ההשוואות הקיימות בטרם בוחרים ניתוח פלסטי ומנתח פלסטי.

1. רוב הניתוחים הפלסטיים הקיימים כיום מציעים למנותח מגוון רחב של אפשרויות שיקום ואינספור הצעות לשיפור המראה החיצוני. בטרם ההחלטה הסופית על קיום ניתוח פלסטי כלשהו חשוב מאוד לוודא כי אכן אתם שלמים עם ההחלטה שלכם בכל מקרה שהוא ולא משנה בהתייחס לאיזה ניתוח מדובר. לא כל ניתוח פלסטי ייתן את השינוי הפנימי המבוקש אלא רק שינוי פנימי אמתי ולכן יחד עם ההחלטה הסופית לניתוח פלסטי ודאו כי לא מדובר ב"קיצור דרך".

2. במידה ואכן קיבלתם את ההחלטה הסופית כי ברצונכם לבצע ניתוח פלסטי וקיבלתם החלטה סופית לגבי האזור המטריד אתכם ושברצונכם לעשות בו שינוי אזי הבחירה ברופא הופכת להיות ההחלטה הקריטית ביותר. הבחירה ברופא המנתח אינה עניין של מה בכך. אמנם לא מדובר בבחירה של רופא לכל החיים, מעבר דירה או פינוי דירה אבל למען האמת מדובר בהחלטה גורלית הרבה יותר: גוף שלכם.

3. בחירה של רופא מנתח חייבת להתבסס על המקסימום האפשרי של בטחונות המשאירים עליכם את הרושם הרלוונטי. אלה יכולים להיות חוות דעת של חברים וחוות דעת מקצועיות, רשמים מאתרי ביקורות וקבלת חוות דעת של לקוחות קודמים ועוד אולם יש הכרח לוודא כי אכן הרופא מוסמך ומקצועי.

4. בחירת רופא מנתח אסור שתתבסס על השוואת מחירים גרידא אלא היא חייבת לתת את הדין לאיכותו של הרופא. רבים מתפתים לבחור רופא לפי הצעת מחיר זולה ואולם חשבו על כך שמדובר בחיים שלכם, עליהם לא ניתן לעשות הנחה.

5. זמן מה לפני הניתוח קחו חופשה מהעבודה ופנו לעצמכם זמן להתרגעות. אלו יבטיחו כי ההכנה לניתוח והשיקום ממנו יהיו רגועים.