פרטים חשובים- דוקטור עמי ברק

ניתוח אף הינו אחד מתוך ניתוחים פלסטיים שהוא ניתוח נפוץ שרבים מבצעים בגילים שונים. ניתן לבצע ניתוח אף בדרך כלל החל מהגיל 16 אצל בנות או 17 אצל בנים, כאשר עיקר גדילת האף כבר הסתיימה. בדרך כלל ניתוח אף נמשך כשעה עד שעתיים. רוב ניתוחי האף מבוצעים ללא חתך חיצוני כך שלא נותרת צלקת ובמקרים בהם יש לבצע ניתוח אף פתוח יש צלקת קטנה בבסיס של האף.
התאוששות מניתוח אף
לוקח בדרך כלל שתי יממות עד 3 להתאוששות הראשונית מהניתוח. מקבלים טיפול נגד כאבים ולאחר יומיים או שלושה ימים התחושה הכללית בדרך כלל משתפרת מאוד. עוד תופעות נפוצות הן מעין שטפי דם מסביב לעיניים שנספגים ונעלמים תוך כשבועיים בערך. שטפי הדם והסימנים השונים נעלמים תוך מספר שבועות קטן.
הנחיות שונות לאחר ניתוח אף
לאחר הניתוח תקבלו הנחיות שונות אשר חשוב מאוד להקפיד על ביצוען. הנחיות שונות כמו לא לחשוף את האף לשמש, או לא לענוד משקפיים על האף, תלמדו איך לקנח בצורה מיוחדת ועדינה את האף כדי לא לגרום כאב. מנתח פלסטי טוב, שהוא גם רופא טוב ורגיש, יוודא שאתם ניגשים לבצע ניתוח אף מהסיבות הנכונות מתוך רצון אמיתי ופנימי ולא בהשפעת אופנות חברים או טלוויזיה.
בחירת רופא פלסטיקאי
כדי שאתם או ילדיכם תגיעו למנתח פלסטי איכותי באמת, כדאי לבחור בתשומת לב רופא פלסטיקאי שהוא מנוסה, אחראי ובעל מוניטין מצוין. רופא כזה הוא דוקטור עמי ברק. דוקטור עמי ברק הוא רופא ותיק בעל ותק הן בבית חולים כרמל בחיפה וכן כרופא בכיר בבית חולים בני ציון בחיפה. הקליניקה הפרטית שלו מפורסמת ובעלת מוניטין מצוין.
המלצות רבות על דוקטור עמי ברק
אנשי מקצוע, עמיתים, ומטופלים ממליצים עליו בחום הן כאדם והן כאיש מקצוע. כאשר אתם מחפשים מנתח פלסטי מנוסה, אחראי, ואנושי, ד"ר עמי ברק הוא אפשרות מתבקשת. כדאי כהתחלה לפנות ולבקש פגישת ייעוץ כדי להתרשם ולהתייעץ בעניין ניתוחים פלסטיים מסוגים שונים וכן ספציפית לגבי ניתוח אף.