פתרון לחתן, השתלת שיער

השתלת שיער בשיטה החדשה פתרון קל מתמיד וללא צלקת

השתלת שיער בשיטה החדשה לקראת החתונה

רבים מהגברים סובלים מתופעת ההתקרחות עוד בטרם הגיעו לגיל ארבעים. החל מהעשור השני כבר מופיעים אצל חלק גדול ונכבד מהגברים ניצנים של תופעה זאת המתחילה בנשירת שיער וממשיכה במהרה לעבר התקרחות משמעותית הנובעת מגורמים גנטיים והורמונאליים גם יחד.
ההתקרחות משרה לא מעט מבוכה על המטופל שסובל מכך ומשנה את המראה שלו בכך שהיא גורמת לו להיראות פחות צעיר ופחות מטופח.
למרות כי מדובר בתופעה נפוצה נדמה כי גברים רבים מעדיפים להשלים עם המצב הנתון ולא להילחם בשערות שהולכות ואוזלות. אבל מדוע זה כך? מדוע רבים מעדיפים לגלח את שערות ראשם ולא לטפל בנשירה ועוד יותר מכך גברים שעומדים בפני חתונה ומתפשרים על המראה של השיער שלהם?
בעבר הלא רחוק היה מקובל פשוט להשלים עם המצב למרות שלאט לאט חדרו אל השוק טיפולים תרופתיים שונים המתיימרים לטפל בבעיה של ההתקרחות. ניתן לומר כי הם אכן מטפלים בבעיה אך אינם מצמיחים שיער חדש אלא עוצרים במעט את הנשירה.
השתלת שיער וכירורגיה פלסטית

במיוחד בתקופה זאת כאשר הנכם עומדים להתחתן רצוי לשים פתרון לתופעה מטרידה זאת אם הנכם סובלים ממנה.
השתלת שיער בשיטה החדשה לקראת החתונה מבטיחה לכם תוצאות טבעיות ולאורך זמן בניגוד לטיפול תרופתי שכאשר מפסיקים אותו השערות ממשיכות לנשור בקצב מוגבר בנוסף לתופעות הלוואי שהם מביאים עמם.
ד"ר שאלתיאל הוא אחד מהרופאים החלוצים בתחום השתלת שיער בכלל ובתחום השתלת שיער בשיטה החדשה בפרט ונחשב לשם דבר בתחום הכירורגיה הפלסטית.
השיטה החדשה המתבססת באופן ישיר על שערו הקיים של המטופל ובה לוקחים ומסירים זקיקי שיער אחד אחד מראש המטופל (מאזור רווי שיער שלא סובל מנשירה כמו מהעורף) ומשתילים אותם בקדמת הראש ובאזורים בהם קיימת התקרחות משמעותית מביאה לכך שהמטופל נהנה ממראה טבעי ואטרקטיבי ומכך שהשערות שהושתלו ממשיכות לצמוח באופן טבעי ובתבנית גדילה טבעית לחלוטין. בנוסף לכך מהמקום בו נלקחים הזקיקים לא נשארת שום צלקת או סימן כך שהשתלת שיער בשיטה החדשה לקראת החתונה של ד"ר שאלתיאל נחשבת לפתרון האופטימאלי ביותר להחזרת הבלורית למקומה הטבעי ולהשגת המראה הרצוי ושיפור משמעותי תוך מספר חודשים בלבד.