רופאים לניתוחים פלסטיים

רופאים לניתוחים פלסטיים

שומעים עליהם ביום יום
עד לפני כמה שנים, אף אחד לא היה מדבר או מתגאה בעשיית ניתוחים פלסטיים. אך כיום הכל השתנה בתכלית. תעשיית היופי פורחתויש לה קריטריונים משלהוהכוונה שלי היא בייחוד לממדי הגוף הנשי. כולן נמצאות במרוץ אחר הגוף המושלם הן קוראות עיתונים של מעצבי אופנה, ומעצבי דעת קהל בתחום היופי.וכולן שואפות להיראות כמו דוגמנית זו או אחרת.. פסיכולוגים, ואנשי חינוך העלו את הטענה שדימוי הדוגמנית מעודדת אנורקסיה אצל הרבה נערות בגיל ההתבגרות. הם טענו כי נערות מגיל צעיר נחשפות למודלים של יופי בלתי רצוייםשלא תואמים את המציאות.
ניתוחים פלסטיים כטרנד

אתר עם מידע נרחב על ניתוחים פלסטיים
"טרנד" שגודל במשך הזמן, ישנם מספר ניתוחים פלסטיים שהם יותר פופולרייםבקרב הציבור. זה התחיל בניתוחי הגדלת חזה, הקטנת חזה, ניתוחים פלסטיים לאף וניתוח להורדת צלוליטיס. לאחר מכן תחום ניתוחי מתיחת הפנים נהיה אף הוא לפופולרי מאוד ובעקבותיו הופיעו ניתוחים פלסטיים בתחום מתיחות בטן ושאיבת שומן מיותר מהגוף. בעידן של היום אנו כבר שומעים על קליניקות בתחום הניתוחים פלסטיים שנפתחו כמו פטריות אחרי גשם.
ניתוחים פלסטיים תורמים להרגשת ביטחון ולאיכות חיים

כעקרון, מובן כבר לכולם, כי עולם הרפואה אינו נועד רק להצלת חיים, אלא גם לשיפור המראה. באופן כללי– כאשר ניתן לזהות בוודאות צורך קוסמטי יחד עם צורך נפשי והתנאים אכן מאפשרים זאת, ישנם ניתוחים אשר ניתן לבצע כבר בגיל צעיר,לדוגמה: במקרה של ילדים אשר נולדים עם אוזניים גדולות או בולטות והם מהווים נושא ללעג וצחוק בגן או בבית הספר. ניתוחים מהסוג הזה, ניתן לבצע בהרדמה כללית כבר בגילאים מאוד צעירים. אך במקרים של גיל צעיר שכזה,אנו צריכים לוודא לפני כן, כי לפני שאנו מבצעים ניתוח אסתטי , נוודא כי הדבר באמת מפריע לילד עצמו ולא להוריו בלבד. לפני ניתוח כזה, רצוי שהילד יביע את רצונו לגבי הניתוח ואם יש לו אילו שהם לבטים, בגלל פחד, אנו וודאי לא נכריח אותו לעשות משהו שהוא אינו רוצה או פוחד ממנו.
אנשים עושים הכל על מנת לעבור ניתוחים פלסטיים אפילו דרך הלוואות

אפילו במצב הכלכלי הקשה היום, בארץ ובעולם, אנשים לא מוותרים על ניתוחים פלסטיים. הם לוקחים הלוואות בסכומים גדולים ולפעמים אף לא עומדים בהם וכל זה על מנת להרגיש טוב ולהיראות יפה. אנו שומעים מקרים על נשים שקיבלו צו פינוי דירה היות ולקחו הלוואה לניתוחים פלסטיים והתקשו לשלם את שכר הדירה. המקרים של צווי פינוי דירה מתרבים עקב הלחצים החברתיים והטרנד של ניתוחים פלסטיים שכפי הידוע הם מאוד יקרים.