שאלות ותשובות בנושא של ניתוחים פלסטיים

שאלות ותשובות בנושא של ניתוחים פלסטיים
מתי עושים ניתוחים פלסטיים?

מקצועות שונים מבוססים על תעשיות היופי. יש הרבה מקצועות נשיים שמצריכים פנים יפות, גוף מחוטב ומושלם. פרנסתן של רבות ממגישות הטלוויזיה, דוגמניות, שחקניות ומפורסמות רבות אחרות תלויה במראה החיצוני שלהם. גם נשים רבות שרוצות להיכנס למעגלי העבודה האלו צריכות להיראות טוב. יש מקרים בהם נדרשת התערבות חיצונית וכירורגית לטובת אלה שהטבע לא חנן אותן במראה מושלם. או בכאלה שרוצות להיראות עוד יותר טוב. לעיתים טיפול כירורגי נועד לתקן פגמים שנוצרו כתוצאה מתקלות או מתאונות וכדומה.
איך למצוא מנתח פלסטי?

צריך לקבל חוות דעת והמלצות מנשים או גברים שקבלו טיפול ממנתח מקצועי. המקצוע הנ"ל הוא סוג של מקצוע אמון. המטופלת חייבת לתת אמון מלא במנתח. לכן חשוב לעמוד על מספר דברים. ראשית צריכה להיות כימיה בין שניהם. הוא צריך היות קשוב לרצונותיה. הוא צריך להיות בעל ידיים טובות. היא צריכה לראות עבודות טובות שלו. אפשר גם להגיע למנתח פלסטי דרך האינטרנט. באינטרנט יש שפע של מידע בנושאים שונים הקשורים שהשירותים לאנשים. שירותי בעלי מקצוע, שירותי רפואה. שירותים לאירועי חתונה, שירותי עיצוב שמלות כלה ועוד. באתר של מנתח פלסטי אפשר לקבל מידע על כל התהליך.
איך מסכמים עם המנתח?

כל אחת צריכה להחליט על סוג הניתוח שהיא צריכה לעשות ועל רמת הניתוח. בניתוח להגדלת חזה יש הרבה אפשרויות להגדלה. צריך להחליט על גודל התוספת. בניתוח לעיצוב אף צריך להחליט על צורת האף הסופית כל אחת צריכה לראות מראש על הדמיית מחשב או בדרכים אחרות את המראה הסופי שיתקבל. גם בנושא של שאיבת שומן צריך להחליט על כמות השאיבה. נושאים אלו צריכים להסגר לפני התחלת הפרוצדורה.
מה היתרונות שמקבלים מהפרוצדורה?

במקרים רבים ניתוח פלסטי יכול לשנות מהלך חיים של מטופלת. נערה עם אף גדול או עם חזה קטן שהייתה חיה בתחושות קשות של מודעות עצמית, תרגיש לאחר מכן הרבה יותר בטוחה וחיננית. זה ישפר בעיניה את כל התדמית האישית. היא תוכל להשתלב בחברה ביתר קלות. היא תהיה יותר מחוזרת אחרי בנים. לכן יש חשיבות גדולה מאוד לכל הנושא של ניתוחים פלסטיים.