שאלות ותשובות על תרופת הסיאליס

בעיות של אין אונות מורגשות אצל גברים רבים בעולם כולו ובמדינת ישראל בפרט, ולכן זה לא מפתיע שאחרי שיצאו לשוק תרופות כמו ויאגרה וגם לויטרה, יצאה לשוק גם האופציה של סיאליס. אתם שוקלים לאחת את התרופה הזאת? אם כך, כדאי שתקראו מאמר זה כיוון שהוא כולל תשובות לשאלות החשובות שחוזרות על עצמן בנושא זה.

במה סיאליס מתקדמת לעומת תרופות אחרות לאין אונות?

סיאליס אומנם פועלת על אותו המנגנון ובאותה השיטה כמו ויאגרה ללא מרשם, אך יש בין שתי התרופות הללו הבדלים שחשוב להכיר. בעוד שויאגרה זו תרופה שצריך לקחת אותה מספיק זמן מראש, כלומר לפני קיום יחסי מין, הרי שעם סיאליס הדברים הם שונים. הסיאליס משופרת כיוון שהיא מתחילה להשפיע על הגוף תוך 15 דקות בלבד ולכן היא יותר נוחה לשימוש.

הם יש הבדלים בזמן ההשפעה?

בהחלט כן, וגם כאשר ההבדל הוא לא לטובת ויאגרה . הסיאליס נקראת גם גלולת סוף השבוע כיוון שהיא יכולה להשפיע על הגבר ועל הזקפה שלו למשך לא פחות מאשר 48 שעות! זה חידוש מדהים לעומת התרופות הקודמות כיוון שכאן מדובר על תרופה אחת שיכולה לפתור בעיה חמורה למשך כל סוף השבוע, ולכן תרופה זו זוכה להצלחה כה גדולה.

האם תמיד בעיות האין אונות מתבטאות באותה הדרך?

בהחלט לא, וכן כדאי לנסות ולאבחן את בעיות האין אונות שממנה אתם באופן אישי סובלים. יש גברים שאצלם הבעיה היא בעיקר שפיכה מוקדמת ויש אחרים שאצלם הבעיה היא זקפה לא חזקה ולא יציבה. יש לאבחן את הבעיה ובהתאם לכך לקחת תרופה שתוכל להקל על המצב.

האם דיכאון יכול להשפיע על האין אונות?

בהחלט כן, וזה אחד מהגורמים שתמיד חוזרים על עצמם כאשר מדברים על אין אונות גברית. כמו כן, כדאי לדעת שיש גם גורמים פיזיולוגים וגם חרדת ביצוע שנוצרת בשלב כזה או אחר, וכנגד כל המצבים האלה התרופות החדשניות יכולות לעזור מאוד.

זה לא מפתיע שרבים צורכים את התרופות השונות לאין אונות וכדאי לכם לנסותן!